krievu versija latviešu versija angļu versija
Noteikumi Apmaksa Atlaides Atsauksmes Partnieri Kontakti

Rozes

Lilijas

Biznesa pušķi

Es Tevi mīlu

Dzimšanas dienā

Rotaļlietas

Dāvanu grozi

On-line konditors

Svētkiem
Apskatīt grozu
Pasūtīt

Top.LV

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

  • Pasūtījuma cenā ir iekļauta bezmaksas ziedu piegāde Rīgas robežās. Piegādes termiņu var apspriest individuālā kārtā. Piegāde notiek pēc iepriekš norunātajiem noteikumiem. Mēs ņemam vērā Jūsu vēlēšanos par piegādi laikā un cenšamies izpildīt tos, vai tā ir piegāde uz „rītu”, „vakaru” vai uz konkrētu dienas laika periodu. Piegādes cenu ārpus Rīgas var atrunāt individuālajā kārtā.

  • Mēs lūdzam ņemt vērā, kā katram Pasūtītājam obligāti jānorāda precīza Saņēmēja adrese. Gadījumā, ja adrese ir kļūdaina – nepareizs mājas numurs, iela, korpuss, dzīvoklis, tālruņa numurs, kļūda kompānijas nosaukumā un u.t.t., mēs cenšamies atrast Saņēmēju un izpildīt pasūtījumu. Pēc iespējas, mēs atstāsim pasūtījumu dzīvokļa mājiniekiem vai kolēģiem, ja pasūtījums jānogādā uz ofisu.

  • Ja tas tomēr neizdodas (adrese nav pareiza, cilvēks atrodas ārpus valsts un u.t.t – pasūtījums tiek uzskatīts par izpildītu, tā kā ziedi ir „dzīva” prece, mēs nevaram piegādāt Jūsu pasūtījumu pēc paris dienām). Pasūtījums, kas atgriežas pie mums gadījumā ja netika sasniegts Saņēmējs, pēc iepriekš minētajiem nosacījumiem, tiek glabāts vienu dienu. Pasūtītājs var saņemt  savu pasūtījumu diennakts laikā.

  • Gadījumā ja pasūtījums netika piegādāts mūsu vainas dēļ, mēs piegādājam pasūtījumu + atvainošanās pušķi ar Pasūtītāju saskaņotā laikā , jeb atdodam naudu. Naudas kompensācijas pretenzijas, kas pārsniedz pasūtījuma summu, netiek pieņemtas.

  • Pasūtītāja atteikums no pasūtījuma (cilvēks aizbrauca, zuda nepieciešamība u.t.t.) ar naudas atgriešanu ir iespējams līdz tam brīdim, kamēr kurjerdienests nav izbraucis pie Saņēmēja.

Mums ir ļoti svarīgi, lai klients būtu apmierināts ar visiem piedāvātā servisa posmiem. Tā ir garantija, ka pasūtījumus izpilda augstākās klases meistari. Mēs gaidām visas jūsu atsauksmes par mūsu servisu. 

Bet ja tomēr jūs nebūsiet apmierināti ar mūsu servisu, obligāti rakstiet mums. Visi pasūtījumi tiek sagatavoti sadarbojoties ar profesionāliem floristiem. Ar to tiek nodrošināta augsta pasūtījumu izpildes kvalitāte. Visa informācija, kas ir nodota mums, noformējot pasūtījumu, ir konfidenciāla un netiek nodota trešajām personām. Saņēmējs saņem informāciju par pasūtītāju tikai ar apsveikuma kartiņas palīdzību. Visi pārējie dati, kas tika norādīti noformējot pasūtījumu, Saņēmējam netiek izpausti.

Lūdzu griezieties pie mums ar visiem jautājumiem un ieteikumiem. Mēs esam priecīgi redzēt Jūs savu klientu starpā un pateicamies par uzticību.    

2004