Atziņas

Mīlestība- tie nav tikai vārdi skaisti,
Tas ir arī pienākums,kas saista.
Mīlestība-tie nav tikai darbi izdarīti,
Tie ir arī rasas pilni rīti.

Dzīvē noteikti ir jābūt pauzēm. Tādām pauzēm, kad ar jums nekas nenotiek, kad vienkārši sēžat un skatieties uz Pasauli un Pasaule skatās uz jums.

Dzīvo šeit un pašlaik.Tā ir pārbaudīta dzīves patiesība – vakardienas vairs nav, bet rītdiena vēl nav pienākusi.Ir TE un ŠOBRĪD

Vislielākais, kas vien ir pasaulē, ir prast piederēt sev pašam.

Atveriet savas sirdis visas pasaules sāpēm, jo tikai tad Jūsos ienāks arī tās laime!

Ceļu tu iepazīsi daudz labāk,
Ja iesi pa to, nekā tad,
Ja pētīsi vislabāko karti pasaulē.

Es ilgojos tev pasacīt tos vārdus sirsnīgos, kas man tev sakāmi, bet nedrīkstu, jo baiļojos: tu mani izsmiesi. Tāpēc pats sevi izsmeju un jokodamies savu noslēpumu satriecu. Es savas sāpes nicinu, jo baiļojos ka darīsi tu to.

Dažreiz doties pagātnē un tur palikt nemaz nav slikti, jo pagātne – tā ir jau pabeigta glezna. Laba vai slikta – tas atkarīgs vienīgi no tā, kādi mākslinieki esam bijuši. Bet nākotne – tā ir tikai iecere, un nekad nezini, kas no tās vēl iznāks un vai vispār kas iznāks…

Vīrietis sapņo būt par sievietes pirmo mīlestību, bet sieviete par vīrieša pēdējo.

Grūti darba smagumu nest, Grūti nenest neko, Grūti aizbēgt no pasaules, Grūti satikt ar to, Grūti mīlēt un grūti nemīlēt, Vienatne grūta un divats grūts, Grūti,ai,grūti bērnus izauklēt, Grūti bez bērniem būt, Grūti diženus darbus veikt, Grūti izšķiesties niekos, Grūti vienmēr taisnību teikt, Grūti melot un liekuļot, Jaunība grūta un vecums grūts, Grūti nebrīvam,grūti brīvam, Grūtums iezīsts no mātes krūts,- Grūti-tas nozīmē-dzīvot.

Skūpsts - tas ir tāds smalks klusējošs solījums, ar to tad arī viss sākas...

Mēs izvēlamies visu kaut kā cita dēļ, izņemot laimi, jo tā ir galamērķis.

Dienas un naktis krājas pērlēs; Cik palicis man vēl ko krāt? Dzīvot pa īstam, vai maldu spēlēs, Kuras dot citiem iztiesāt? Bail vilties, bail no sāpēm, Ja atklāti kailu, ievainotu; Un atstātu vienu ar slāpēm Par dzīvi neizdzīvotu… Cik pērļu man vēl atlicis? Nav kas izskaita. Tikai mini… Bet spēlēt man ir apnicis, Ir jāsāk dzīvot dzīvi!

Sieviete spēj piedot naidu, rupjības, izsmieklu, bet vienaldzību- nekad.

Par vecu var uzskatīt vienīgi tādu cilvēku, kurš noliecies,lai saietu kurpju aukalas, apdomājas, ko vēl tur lejā varētu padarīt…

Mode - viens no paņēmieniem, kā sagādāt prieku maziem cilvēciņiem par lielu naudu.

Jo vairāk mēs steidzamies, jo mazāk mums laika. Kā diriģējot simfoniju, – vissvarīgākais ieturēt pareizo tempu, tā tas arī katra cilvēka dzīvē. Ir arī jāiemācās – un man pašai tas bijis visgrūtāk – pacietīgi gaidīt.

Sākumā visi cilvēki piedzimst brīvi un vienlīdzīgi! Pēc tam daži no viņiem apprecas...

Nekad nestrīdies ar cilvēkus, kurš saloka Tavu izpletni.

Nedari citam to, kas varētu kļūt par iemeslu Tavām ciešanām.