Privātuma politika

Pēdējās atjaunināšanas datums: 2023-12-04

Šī privātuma politika apraksta informāciju, kā mēs izmantojam sīkdatnes (cookies) mūsu mājas lapā vai pakalpojumā.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes, kas nepieciešamas, lai nodrošinātu mūsu mājas lapas darbību un pakalpojumu sniegšanu. Šīs sīkdatnes palīdz uzlabot mājas lapas funkcionalitāti, taču tās neatklāj jūsu identitāti vai personas datus. Jūsu personas dati (piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts, utt.) netiek ievākti.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai:

Nodrošinātu mājas lapas darbību: Tehniskās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai mūsu mājas lapa darbotos pareizi un lai jūs varētu pilnvērtīgi izmantot mūsu pakalpojumus.

Uzlabotu lietotāja pieredzi: Šīs sīkdatnes palīdz uzlabot mūsu mājas lapas funkcionalitāti, nodrošinot efektīvāku un ērtāku lietošanu.

Kā jūs varat kontrolēt sīkdatnes?

Lietotāji var pārvaldīt vai dzēst sīkdatnes savā pārlūkprogrammā pēc saviem ieskatiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkdatņu bloķēšana var ierobežot dažu mājas lapas funkciju darbību.

Kā sazināties ar mums?

Ja jums ir jautājumi par šo privātuma politiku vai sīkdatnēm mūsu mājas lapā, lūdzu, sazinieties ar mums šeit: info@apsveicu.lv.

Šī privātuma politika var tikt laika gaitā atjaunināta. Lūdzu, regulāri pārbaudiet šo lapu, lai iegūtu jaunāko informāciju par mūsu sīkdatņu politiku.

Paldies, ka izmantojat mūsu pakalpojumus!