Jaungada apsveikumi

Jaunā gadā jaunu laimi,
Naudu pagrābties ar spaini,
Veselība ar lai tiek,
Draugu pulks lai neizpaliek!

Salavecim gara bārda, Vairāk nezinu ne vārda!

Kļūsti kā bērns, lai šovakar tavs prieks Atmiņu kupenās bradā. Uzticies brīnumam, trauslam kā sniegs Vienu vakaru gadā. Viss, kas bij tevī šaubīgs un salts Izkusīs ticībā liegā. Ziemassvētku pusnaktī iesnigsi balts, Iesnigsi sapnī kā sniegā. Uz jauno gadu dāvināsim Viens otram labus vārdus, Lai tie pavisam neizzustu No steigas pilnās pasaules. Uz jauno gadu dāvināsim To siltumu, kas svecēs plīv. Un neļausim, lai vienaldzībai Tik bieži ienākt mūsu sirdīs brīv!

Viņš atnācis kā vienmēr — savādāks, Mums katrs jaunais gads nes savu prieku, Bez pārmetumiem veco pavadām, Viņš citu gadu pulkā nebūs liekais.

To, ko Vecais gads ir devis,
Tagad zināms visiem mums,
Bet, ko Jaunais gads ir lēmis,
Tas vēl paliek noslēpums.

Veselību, jautru omu, Panākumiem pilnu somu. Visu gadu gaišu skatu Un pie Laimes mātes blatu!

Katrai dienai Jaunajā gadā, Kā jaunam sapnim būt, Un katram sapnim, katrai domai, Par dzives īstenību kļūt!

No sveču liesmām,
No egļu zaru smaržas
Ņem gaismu rītdienai
Un spēku visam gadam!

Klau, atkal traucas nākamais pie mums Kā zelta čūska asti kostu zobos. Viss pagājušaias rūgtums, nogurums No sirds kā veca pūķa āda lobās, Un paļāvīgus – kā reiz sākotnē – Mūs līksma roka iemet nākotnē.

Lai Jaunā gada katrai dienai Ziemas baltuma miers, Pavasara ūdeņu skanīgums, Vasaras saules siltums, Un rudens ziedu krāsainība!

Tos mērķus un sapņus, ko Jaunais gads auž, lai dzīve nekad nesalauž!

Spīdi spoži, mēnestiņ,
Vecā gada vakarā.
Lai atnāca Jaunais gads
Sidrabiņu kaisīdams.

Vienu zaļu egles zaru, Vienu siltu saules staru, Mīļus sveicienus no mums Jaunais gads lai aiznes jums.

Klusē ielas, pie debesīm zvaigznes Mirgo tāles, kā sudraba sakts. Un uz rītdienas tāli aiznes Mūsu sapņus šī Jaungada nakts.

Kāds iemet sirdī Klēpi baltu zvaigžņu Un tas ir Jaunais gads Un tas ir prieks.

Degsmes pilns, ja būsi pats, Laimes pilns būs Jaunais gads! Lai sapņi piepildās un Sniega takās nemaldās!

Jaunais Gads kad pārkāps slieksni Palielinās manu tieksmi Satikt Tevi, skūpstīt maigi kamēr sarkani būs vaigi ceru, ka Tev nebūs baigi veselību,mīlu, naudu...katru dienu gūt Tev baudu!

Es novēlu Tev LAIKU! Ne tādu, kurā esam nebeidzamā skrējienā, bet gan tādu, ko veltām viens otram. Es novēlu Tev VĀRDUS! Ne tukšus un ne tādus, kas sāpina otru, bet gan īstus un vērtus. Es novēlu Tev MIERU! Ne tādu, kas ārēji miermīlīgs, bet gan tādu, kas ir patiess un īsts Tevī pašā. Es novēlu Tev PRIEKU! Ne tādu, kas uzlikts sejā, kā izcila maska, bet tādu, kas laužas ārā no Tavas sirds un vaigā nevar palikt nepamanīts! Es novēlu Tev LAIMI! Ne tādu „lielo”, uz kuru mēs gaidām visu mūžu, dažbrīd pat it kā „nīkuļojot”, tā arī nekad to nepamanot, bet gan tādu, kas mums katram tiek dota, kā dāvana katrā mūsu dzīves mirklī. Es novēlu Tev MĪLESTĪBU! Ne tādu, kas skan, kā „vispār pieņemta norma”, bet VAIRĀK - vairāk par to, ko spējam, vairāk par to, ko iedomājamies, vairāk par to, ko no mums „prasa” un vairāk par to, ko, šķiet, spējam dot. Vairāk par to, ko mēs uzdrošināmies. Mīlestību dot un saņemt it visos tās izpausmes veidos !

Piesien salto ziemeļvēju
Smalkām ledus pavadām
Pati klēpjiem sniegu izmet
Mīkstas pārslu kupenas.

Kā sveču saltais mirdzums,
Kā Laime starots skats,
Lai atnāk gaišs un mirdzošs
Jums abiem jaunais gads!