Jaungada apsveikumi

Lai Jaunais gads mums piedod vecos grēkus,
Un jauniem grēkiem dod mums atkal spēkus!

Kaut arī mazliet sāp, ka gads ir atkal garām,
Tu tomēr smaidi - Jaunais nāk.
Lai laimes daudz, lai bēdas steidzas garām,
Lai sirds ik dienā spēku atrast māk.

Kad pienāk vakars, apklust vēji kokā Nāk sētā rūķīši, tie turas roku rokā. Tiem rozā vaigi, dāvaniņas plecā Viens tērpts ir jaunā, otrs mētelītī vecā. Tos nerej suņi, neredz ļauna acs, jo tur nāk kopā - Vecs un Jaunais gads! Lai piepildās kaut maza daļiņa no sapņiem... Lai veicas mazie un lielie darbi..un nedarbi.... Lai izdodas! Nākamajā gadā!

Dedzi, dedzi svecīte, Sadegdama kūpi. Izkūpini šovakar Vecā gada rūpi!

Ar karstām asarām raud sveces,
Par aizejošo gadu skumst,
Bet visu varošs Laika vecis
Dod atkal Jaunu gadu mums.

Lai Jaunais gads mums piedod vecos grēkus, Un jauniem grēkiem dod mums atkal spēkus!

Lai katrs jauns rīts atnes ko nezināmu…
Lai katra diena steidz satvert un piepildīt to,
Lai vakars atalogo ar prieku un mieru!
Lai Jaunajā gadā piepildās tas, kas vecajā meklēts un neatrasts.

Skan pulkstenis un laika jūdzes mēro,
Ik katra sekunde nes tuvāk pusnaktij,
Sniedz roku, draugs,
Ļauj laimes vēlēt,
Kad Jaunais gads ar veco mij.

Lai šajā gadā visas vēlmes piepildītos, ņem visskaistāko aukliņu un iesien tajā mezgliņus: mezgliņu par katru mīļu cilvēciņu, mezgliņu par labām domām un apņemšanos, mezgliņu par to, kas Tev visvairāk pietrūkst, mezgliņu par... nu, to jau Tev zināt labāk... :)

Savāda sajūta…. Ir šai mirklī, Kad gadi, Viens otram roku spiež. Un Vecais…. Apsniegoto roku, Laika zizli Jaunajam sniedz. Kas bijis Vecajā gadā, Atmiņu tīnē likts. Ko nesīs Jaunais Pateikt….. To nevar neviens. Vai nesīs Laimi? Liks asarām līt! Tik nākošā gadu mijā, Izvērtēt…. Varēs ikviens.

Trejas laimes visiem vēlēt gribam Mēs gadā Jaunajā, kas atnāks drīz – lūk- mieru, maizi, mīlestību. Trīs gaišas mūžības, bet tajās viss.

Sniegbaltīte mini svārkos
Staigā Rīgas zaļos parkos,
Ziemsvētkvecis acis bola
Visiem margrietiņas sola.
Globāli mēs sasiluši,
Tādēļ sniegi pazuduši.

RECEPTE VISAM GADAM! Ņem 12 mēnešus, notīra tos pavisam tīrus no rūgtuma, skopuma, pedantisma, bailēm un sadala katru mēnesi 30 vai 31 daļā, tā, lai krājumu pietiek visam gadam. Tad katru dienu sadala šādi – 1

Lai Jaunā gadā Jūsu mājās ne tikai baltas maizes, bet arī baltu domu daudz!

Jaunā gadā atkal prasa, Vai būs laime, kāda kur? Zīlnieks zīmes zvaigznēs lasa, Prātnieks prāto, burvis bur. Laime nāk ar zvaigzni rokā. Tiem kam laba, silta sirds, Viņa maigā staru lokā Dzīves ceļi gaiši mirdz.

No sveču liesmām, No egļu zaru smaržas Ņem gaismu rītdienai Un spēku visam gadam!

Lai Jaunais gads nes jaunas dienas, Lai saltas, tumšas nav nevienas. Lai spēka daudz, lai viss, ko dara, sokas, Lai nepagurst ne sirds, ne rokas!

RECEPTE VISAM GADAM! Ņem 12 mēnešus, notīra tos pavisam tīrus no rūgtuma, skopuma, pedantisma, bailēm un sadala katru mēnesi 30 vai 31 daļā, tā, lai krājumu pietiek visam gadam. Tad katru dienu sadala šādi - 1

Ar jauna Saules ceļa atsākšanos Sirds jaunam priekam pretī plūst,- Lai GAISMAS lokos mūsu domas ganās, Un Saules staros visi ledi kūst!

Sniegputenī rūpju taka sadeg balta, Vējā balta diena balta dzimst, Balta saule birzij labu rītu saka.... balta dziesma nenorimst. Baltas domas aizmirstību baltu visām krāsu rotām pāri sedz. Zemes smagums virmo valsī baltā, Sapnis jaunu Piena ceļa redz balto zvaigžņu ugunskurā...