Romantiski apsveikumi

Ar vienu mīlestību mūžu nodzīvot- To tikai retais prot Ne tas, kurš zems un sīks, Ne tas, kurš pieticīgs, Ne tas, kurš šāvis pāri strīpai, Bet tas, kurš iemīlējies Līdz mīlestībai.

Es ienīstu Tevi Un Tavas acis Es ienīstu Tavas lūpas Un smaidu uz tām Es ienīstu tā kā Nelabi metas Un pa visu vairāk Es ienīstu sevi Jo mīlu Tevi un Nespēju Tevi nīst

Kad tu piedzimi lija lietus, Bet patiesībā nemaz nelija, Tikai debesis raudāja, Jo pazaudēja tādu enģeli,kā tu.

No pļavu puķēm vīgrieze, tik traku smaržu sviež, Un skurbumu, un dullumu, Tā vasarai dod līdz.. Ar mums, lai tava burvība, kas jauniem palikt ļauj! Bet rūgtos brīžos dvēsele, kad pāri malām plūst, Tu arī tējas malku sniedz, lai sirdis nesalūzt....

Dažus gadus uz priekšu mēdz zīlēt, Viņš rūpes redz, citu neko, Tas laimīgs, kas tagad spēj mīlēt, Un nākotne nepievils to.

Man nevajag daudz... Tikai rokas, kas maigi spēj glāstīt Dvēseli pilnu ar Sauli, Un vēl lūpas, kas maigi spēj skūpstīt!

Laimi es tev vēlēju, Rokās iedot nespēju, Laimes putniņš skaļi dzied, Vēlē laimi tev arvien.

Es sūtu Tev Savu mīksto spilvenu – saldam miedziņam, Siltu sedziņu, lai Tu ātrāk aizmigtu Un saldu bučiņu- jaukam sapnītim! Bet tagad es salstu, jo viss ir pie TEVIS!

Greizsirdība moka mani, Meli Tevi galina mani. Esmu es akla, tādu padarīji Tu mani. Esmu es kā bez prāta, Lidoju ik dienas debesīs. Debesīs bez spārniem, Bet kad pienāk mūsu strīds Es krītu uz cietās zemes, Un visi mani sapņi brūk. Esmu Tavā varā. Tu ar mani dari ko gribi, Pat to ko es negribu, Bet pateikt ?Nē!? Nav man spēkos. Negribas man krist no jauna, Negribu es sev jaunas brūces. Gribu lidot debesīs kā putns, Gribu būt vienmēr laimīga ar Tevi…

Nav neviena, kas aizliegt spētu Jūru sasmelt gliemežvākā, Saules pilnus smieklus smieties, Man tavās acīs ieskatīties. Tavās acīs bezdibenis, Kuram jau uz malas stāvu No tā soli projām spert Varētu likt tikai gļēvums.

Vēlu laimi spīdošu, Zaļu, kuplu, vizošu, Sirdī mieru, dzīvesprieku, Nebēdā par katru nieku.

Es tevi mīlu kā ceptu pīli, Un tavas lūpas kā pipar kūkas…

Nav mīlestības, nav laimes. Nav mīlestības, neesi pats. Saproti kā gribi, Bet asaras birst….

100g maigu jūtu + 200g kaislības, Sajauc ar apskavienu, Klāt pieliek 1 karoti mīlas Un visu pārklāj ar skūpstiem… Šo MĪLAS RECEPTI jānobauda nakts tumsā kopā ar mani!

Beautiful dreamer, wake unto me, Starlight and dewdrops are waiting for thee; Sounds of the rude world heard in the day, Lull””””d by the moonlight have all pass””””d away!

Mani soļi kā akmeņi, kā krasti, Tavi kā avoti. Manas acis kā vēji, kā mākoņi Tavas kā ezeri. Manas plaukstas kā saknes, kā velēnas. Tavas - kā zeltstarītes. Tavi soļi uz mani iet. Visam jāuzzied.

Es vēlētos būt ūdens lāse, lai lēni slīdētu garām tavam skatienam. Es būtu tik tīrs kā enņģeļu acis, es atvēsinātu un piedzirdītu! Tu apreibtu un iemīlētos!

Mīlestībai vajag kaut ko neparastu - Aukstā rasā samirkušu dadzi, Skuju nesot, nogurušu skudru, Vārdus, kurus neteic gudrs gudram Un to apziņu, ka viņas vārdā saucas prieks un saucas izmisums…

Cik gruti ir milet, kad atbildes nav. Sirds mekle sirdi, bet tadas vairs nav. Par agru bij mila, par agru bij prieks, uz sartam lupam ir uzsnidzis sniegs.

Ir daudz pie debesīm zvaigžņu Un katra tā savādi mirdz, Ir daudz uz pasaules draugu Un katram savāda sirds.