Romantiski apsveikumi

Greizsirdība moka mani, Meli Tevi galina mani. Esmu es akla, tādu padarīji Tu mani. Esmu es kā bez prāta, Lidoju ik dienas debesīs. Debesīs bez spārniem, Bet kad pienāk mūsu strīds Es krītu uz cietās zemes, Un visi mani sapņi brūk. Esmu Tavā varā. Tu ar mani dari ko gribi, Pat to ko es negribu, Bet pateikt ?Nē!? Nav man spēkos. Negribas man krist no jauna, Negribu es sev jaunas brūces. Gribu lidot debesīs kā putns, Gribu būt vienmēr laimīga ar Tevi…

Nav neviena, kas aizliegt spētu Jūru sasmelt gliemežvākā, Saules pilnus smieklus smieties, Man tavās acīs ieskatīties. Tavās acīs bezdibenis, Kuram jau uz malas stāvu No tā soli projām spert Varētu likt tikai gļēvums.

Vēlu laimi spīdošu, Zaļu, kuplu, vizošu, Sirdī mieru, dzīvesprieku, Nebēdā par katru nieku.

Es tevi mīlu kā ceptu pīli, Un tavas lūpas kā pipar kūkas…

Nav mīlestības, nav laimes. Nav mīlestības, neesi pats. Saproti kā gribi, Bet asaras birst….

100g maigu jūtu + 200g kaislības, Sajauc ar apskavienu, Klāt pieliek 1 karoti mīlas Un visu pārklāj ar skūpstiem… Šo MĪLAS RECEPTI jānobauda nakts tumsā kopā ar mani!

Mani soļi kā akmeņi, kā krasti, Tavi kā avoti. Manas acis kā vēji, kā mākoņi Tavas kā ezeri. Manas plaukstas kā saknes, kā velēnas. Tavas - kā zeltstarītes. Tavi soļi uz mani iet. Visam jāuzzied.

Mīlestībai vajag kaut ko neparastu - Aukstā rasā samirkušu dadzi, Skuju nesot, nogurušu skudru, Vārdus, kurus neteic gudrs gudram Un to apziņu, ka viņas vārdā saucas prieks un saucas izmisums…

Ir daudz pie debesīm zvaigžņu
Un katra tā savādi mirdz,
Ir daudz uz pasaules draugu
Un katram savāda sirds.

Ja tev dzīvē slikti klājas Sirsniņa uz bēdām stājas Atceries uz brīdi mani, Pasmaidi, un viss būs labi!

Pie Tavām krūtīm ļauj man dusēt, Ap mani savas rokas skauj. Liec Tavām mīļām lūpām klusēt, Tik sajust vien šo brīdi ļauj!

Es gribu lai manas domas būtu tavas domas Es gribu, lai tavi sapņi būtu mani sapņi. Es gribu lai mana dzīve būtu tava dzīve. Es gribu lai tu būtu mana.

Apskauj mani tā, lai jūtu Cik svarīga tev esmu! Skūpsti mani tā, Lai zinu, cik ļoti mani gribi! Turi mano roku tā, lai neaizeju no tevis prom!

Kad es tevi ieraudzīju, Tavu maigo seju noglāstīju, Tad tu jauki pasmaidīji, Un uz lūpām noskūpstīji.

ES brīžiem klusībā raudu Pieglaužos spilvenam Un klusi, klusi jautāju Kāpēc………..!? ES brīžiem saprotu Cik ļoti Tevi mīlu Un klusi, klusi jautāju Kāpēc gan neatbildi Tu.. ES brīžiem izmisumā krītu Aiz sāpēm un nelaimīgas mīlas Bet tomēr ceru Ka notiks tā Viss būs kā laimīgā pasakā Un sapnī dzīvosim Kaut brīdi kopā pavadīsim…..

Es nedrīkstu Tevi mīlēt, Es nespēju Tavi nemīlēt, Es nespēju Tev paiet garām, Es nespēju satikt Tevi, Es bēgu no Tevis prom, Un atkal meklēju Tevi.

Laime lai pati Atļauj sev brīvi Skaistāko sapni Pārvērst par dzīvi!

Es mīlu tevi mans princi, Jo tu man esi visdārgākais Es skūpstu tavas lūpas Tavas lūpas ir tik saldas Kā putukrējums zemenēs Es pieglaužos tev cieši, Jo dievinu tevi Tu man esi vissvarīgākais dzīvē.

Lūgs Tevi mēmi katra siena Un pirmie putni skaļi lūgs Lai tajā vājprātīgā dienā Man Tavas elpas nepietrūkst

Klusums skaists, lūpu pieskāriens maigs, Tikai Tu un es, tikai divi mēs, Tikai neatstāj mani, tikai neatdod mani nevienam, Ja reiz mana mīla lemta tikai Tev.