Tosti

Iedzersim par tiem, kas jau jūrā! Kas uz sauszemes, lai dzer paši! Un atcerieties - PĀRDZERŠANOS es neatzīstu, jo tad vairs nevar iedzert!

Kuģa avārijā cietis jūrnieks izkāpa uz salas, kurā dzīvo amazones. Līdz nāvei nomocījušas, amazones beidzot nolēma viņu nogalināt. – Tava pēdējā vēlēšanās, vīrieti! – pavēlēja barvede. – Lai mani nogalina visneglītākā! Jūrnieks palika dzīvs. Pacelsim glāzes par skaistām sievietēm, kuras pagarina vīrieša mūžu!

Vīriešus vairāk interesē tas, ko par viņiem domā, sievietes - ko par viņām runā. Pacelsim glāzes par sieviešu domām un vīriešu runām!

Mēdz teikt, ka sievietei mīlestība ir visa dzīve. Vīrietim mīlestība - dzīves epizode. Pacelsim glāzes par tādu epizodi, kas turpinās visu dzīvi!

Augšā, lejā Priekšā, iekšā! Ar dievu, skaidrais prāts – satiksimies zem galda!

Nu …..za paņimaņije!

Ubags klauvē pie bagātnieku durvīm. Kalpone pa logu uzsauc: – Ej prom, saimnieces nav mājās! – Es lūdzu tikai gabalu maizes, bet saimniece lai paliek saimniekam! Pacelsim glāzes par to, lai katrs ņemtu no dzīves savu daļu!

Ja lopam priekšā noliks 2 spaiņus - vienu ar ūdeni, otru ar šņabi, lops dzers ūdeni, tādēļ nebūsim lopi un iedzersim šņabi.

Sētā gailis mina vistu. Iznāca saimnieks ar graudiem – barot vistas. Pēkšņi gailis “visu pameta” uz aizskrēja knābāt graudus. Tad nu novēlam Tev, lai nekad Tevi nemocītu tāds izsalkums!

Studentu tosts: - Par tiem, kuri domā, ka mēs šeit mācāmies!

Viens vecpuisis saka otram - Es ņemšu par sievu skaistu, gudru, uzticīgu un saimniecisku dāmu. Otrais - Bet kā tu domā ar visām četrām tikt galā? Pacelsim glāzes par sievām, kurās apvienotas šīs un vēl citas lieliskas īpašības!

Cilvēks visumā ir daudz retāka parādība nekā zvaigzne. Tāpēc esi kā zvaigzne! Krīti, kamēr vēl spīdi. Vēlāk vairs neticēs, ka tu esi bijusi zvaigzne. Aizej, pirms nodzisusi! Cik daudz spīdekļu debesīs nodziest noliktā laikā un tos pat neievēro. Bet pie krītošas zvaigznes... Nenokavē! Saskandini, atstāj kristāla skaņu gaisā un aizej...

Ja reiz jāt uz elli, tad ar labu zirgu...

Dzīvo vecpuisis normālu vecpuiša dzīvi: meitenes, draugi, klubi, alkohols. Bet draugi vinjam saka – Aprecies! Kad mirsi būs vismaz kāds, kas ūdens glāzi pasniedz!

Iedzersim par mūsu ienaidniekiem! Lai tiem būtu pilnīgi viss... lai būtu dārgas mašīnas, villas un daudz kas cits, BET galvenais lai viņiem būtu MOBILIE TELEFONI. Un lai to viņi vien darītu kā zvanītu... - 01 - 02 - 03

Pacelsim glāzes par to, lai mums uzbruktu daudz daudz naudas un mēs nespētu no tās atkauties!

Iedzersim par skūpstu! Lai kaut uz brīdi apklusinātu sievieti, vīrietis izgudroja itin visus līdzekļus. Nekas nelīdzēja! Tad vīrietis izdomāja skūpstu. Pacelsim glāzes par vīrieša izdomu un par sievietes tālredzību!

Kad sieviete pirmo reizi piekrāpa vīrieti no sienas izkrita viens ķiegelis, otro reizi vēl viens, trešo vēl viens.... Nu tad iedzersim par sievietēm, kuru priekšā sabrūk sienas ! :)

Ja sievietei galva mazliet noliekta pa labi, tad viņai ir mīļākais. Ja sievietei galva mazliet noliekta pa kreisi, arī tad viņai ir mīļākais. Un vispār – ja sievietei ir galva uz pleciem, tad viņai ir mīļākais. Pacelsim glāzes par sievietēm, kurām ir galva uz pleciem!

Deviņus mēnešus mēs cenšamies tikt ārā un pēc tam visu dzīvi atkaļ, atpakaļ iekšā...