Tosti

Iedzersim par tiem, kas jau jūrā! Kas uz sauszemes, lai dzer paši! Un atcerieties - PĀRDZERŠANOS es neatzīstu, jo tad vairs nevar iedzert!

Kuģa avārijā cietis jūrnieks izkāpa uz salas, kurā dzīvo amazones. Līdz nāvei nomocījušas, amazones beidzot nolēma viņu nogalināt. – Tava pēdējā vēlēšanās, vīrieti! – pavēlēja barvede. – Lai mani nogalina visneglītākā! Jūrnieks palika dzīvs. Pacelsim glāzes par skaistām sievietēm, kuras pagarina vīrieša mūžu!

Māte man mācīja: -Dēls, nekad neskrien pakaļ sievietēm un tramvajam. Vienmēr taču nāks nākamais. Kungi, pacelsim glāzes par to, lai transports kursētu pēc iespējas biežāk!

Vīriešus vairāk interesē tas, ko par viņiem domā, sievietes - ko par viņām runā. Pacelsim glāzes par sieviešu domām un vīriešu runām!

Mēdz teikt, ka sievietei mīlestība ir visa dzīve. Vīrietim mīlestība - dzīves epizode. Pacelsim glāzes par tādu epizodi, kas turpinās visu dzīvi!

Augšā, lejā Priekšā, iekšā! Ar dievu, skaidrais prāts – satiksimies zem galda!

Nu …..za paņimaņije!

Stāv pliks vīrietis un sieviete! Vīrietis tur priekšā cepuri! Sieviete saka, pacel labo roku! Virietis paceļ labo roku! Sieviete saka, pacel kreiso roku! Virietis paceļ kreiso roku! Cepure paliek stāvam! Un tagad iedzersim par to spēku kas tur to cepuri!=)

Ubags klauvē pie bagātnieku durvīm. Kalpone pa logu uzsauc: – Ej prom, saimnieces nav mājās! – Es lūdzu tikai gabalu maizes, bet saimniece lai paliek saimniekam! Pacelsim glāzes par to, lai katrs ņemtu no dzīves savu daļu!

Sievietes apģērbs ir viņas ierocis un bruņas. Pacelsim glāzes par vispārēju un pilnīgu atbruņošanos!

Ja lopam priekšā noliks 2 spaiņus - vienu ar ūdeni, otru ar šņabi, lops dzers ūdeni, tādēļ nebūsim lopi un iedzersim šņabi.

Pacelsim glāzes par to, lai mums uzbruktu daudz daudz naudas un mēs nespētu no tās atkauties!

Šampanietis jādzer, kamēr tas ir dzirkstošs. Par dzīvi jāpriecājas, kamēr dzīvojam.

Kam nav kauna, tas dzer tukšu līdz pašam dibenam, kas skaidru sirdi apzinās, tas glāzē pili neatstās!

Sētā gailis mina vistu. Iznāca saimnieks ar graudiem – barot vistas. Pēkšņi gailis “visu pameta” uz aizskrēja knābāt graudus. Tad nu novēlam Tev, lai nekad Tevi nemocītu tāds izsalkums!

Studentu tosts: - Par tiem, kuri domā, ka mēs šeit mācāmies!

Viens vecpuisis saka otram - Es ņemšu par sievu skaistu, gudru, uzticīgu un saimniecisku dāmu. Otrais - Bet kā tu domā ar visām četrām tikt galā? Pacelsim glāzes par sievām, kurās apvienotas šīs un vēl citas lieliskas īpašības!

Ārsts vakarā pirms došanās mājup iegriežas palātā un atsveicinās no slimniekiem: -Uz redzēšanos! Uz redzēšanos! Uz redzēšanos! Ardievu! Uz redzēšanos! Laiks arī mums doties mājup. Pacelsim ceļakāju, un uz redzēšanos!

Cilvēks visumā ir daudz retāka parādība nekā zvaigzne. Tāpēc esi kā zvaigzne! Krīti, kamēr vēl spīdi. Vēlāk vairs neticēs, ka tu esi bijusi zvaigzne. Aizej, pirms nodzisusi! Cik daudz spīdekļu debesīs nodziest noliktā laikā un tos pat neievēro. Bet pie krītošas zvaigznes... Nenokavē! Saskandini, atstāj kristāla skaņu gaisā un aizej...

Ja reiz jāt uz elli, tad ar labu zirgu...