Tosti

Ja galvassāpes mūs piemeklētu pirms reibuma, mēs sargātos dzert pārāk daudz, bet bauda, lai mūs piemuļķotu, nāk pa priekšu un noslēpj mums sekas. Pacelsim un iztukšosim glāzes, lai rīt mūs nepiemeklētu galvassāpes.

Dzīvo vecpuisis normālu vecpuiša dzīvi: meitenes, draugi, klubi, alkohols. Bet draugi vinjam saka – Aprecies! Kad mirsi būs vismaz kāds, kas ūdens glāzi pasniedz!

Iedzersim par mūsu ienaidniekiem! Lai tiem būtu pilnīgi viss... lai būtu dārgas mašīnas, villas un daudz kas cits, BET galvenais lai viņiem būtu MOBILIE TELEFONI. Un lai to viņi vien darītu kā zvanītu... - 01 - 02 - 03

Pacelsim glāzes par to, lai mums uzbruktu daudz daudz naudas un mēs nespētu no tās atkauties!

Tosts par manu draudzeni, lai viņas pašreizējais draugs ir visskaistākais!

Pacelsim glāzes par labiem cilvēkiem, jo mūsu ir palicis tik maz!

Iedzersim par skūpstu! Lai kaut uz brīdi apklusinātu sievieti, vīrietis izgudroja itin visus līdzekļus. Nekas nelīdzēja! Tad vīrietis izdomāja skūpstu. Pacelsim glāzes par vīrieša izdomu un par sievietes tālredzību!

Kad sieviete pirmo reizi piekrāpa vīrieti no sienas izkrita viens ķiegelis, otro reizi vēl viens, trešo vēl viens.... Nu tad iedzersim par sievietēm, kuru priekšā sabrūk sienas ! :)

Ja sievietei galva mazliet noliekta pa labi, tad viņai ir mīļākais. Ja sievietei galva mazliet noliekta pa kreisi, arī tad viņai ir mīļākais. Un vispār – ja sievietei ir galva uz pleciem, tad viņai ir mīļākais. Pacelsim glāzes par sievietēm, kurām ir galva uz pleciem!

Deviņus mēnešus mēs cenšamies tikt ārā un pēc tam visu dzīvi atkaļ, atpakaļ iekšā...

Ja sievietei pirkstā ir laulības gredzens, tad viņa ir precējusies. Ja sievietei pirkstā ir jebkurš cits gredzens, tad tas neko nenozīmē. Ja sievietei ir laulības gtredzens un jebkurš cits gredzens, tad viņa ir precējusies un tas neko nenozīmē. Pacelsim glāzes par sievietēm!

Iedzersim par Celtniekiem…Lai viņiem ātri ceļas… Un ilgi stāv!

Kāds vīrietis smagi apaukstējas, un vakarā viņam pilnīgi aizmaka balss. Viņš nolēma pagaidīt līdz rītam un tad doties pie ģimenes ārsta. Uzkāpis līdz vajadzīgjam stāvam, slimnieks zvanīja pie ārsta dzīvokļa durvīm. Durvis atvēra ārsta sieva. -Vai dakteris mājās?- vīrietis aizsmakumā čukstēja, sāpēs piemiedzis acis.-Nē,-tāpat čukstus atbildēja ārsta sieva.-Nāciet iekšā! Ātri, kāmēr kaimiņi neredz… Pacelsim glāzes par to, lai veselība mums nesagādātu raizes, un par ārstu, kura īstajā brīdī nav mājās!

Reiz augstu kalnos dzīvoja kāds vīrs... Viņš agri cēlās, lai notīrītu sniegu no takas, kas ved uz viņa māju... Tā viņš darīja katru dienu... Nu tad iedzersim par to, lai mums nekad nebūtu jātīra sniegs no takas, kas ved uz mūsu māju, lai to nomīda mūsu daudzie draugi!

Iedzersim par to, lai visiem buutu viss, bet mums - mazuminsh no katra!

Iedzersim par to, ka neskatoties ne uz ko, mēs dzeram ne par ko.

Sākumā mīlestība uzvar garlaicību, pēc tam garlaicība nonāvē mīlestību. Iedzersim par to, lai mūsu dzīves ceļā nebūtu garlaicīgas mīlestības!

Sieviete vaicā ārstam: – Dakter, sakiet, lūdzu, pie kādas zvēru sugas es piederu? – Jūs esat cilvēks, cienītā kundze! Homo sapiens. – Nu kas es par cilvēku? Spriediet pats! No rīta pieceļos izspūrursi kā AITA, uz darbu skrienu izsalkusi kā ŠAKĀLIS, tramvaja durvīs ieķeros kā MĒRKAĶIS, pa ceļam ar visiem rejos kā SUNS, izkāpju no tramvaja kā noplūkta VISTA, darbā strādāju kā VĒRSIS, pārrodos mājās kā nodzīts ĒZELIS, mājās uz visiem rēcu kā TĪĢERIS un šņācu kā ČŪSKA. Pabaroju visus, nomazgāju traukus, nolieku bērnus gulēt, atlaižos pati. Nāk vīrs un nokomandē: – Pavirzies malā! Izlaidusies pa visu gultu kā GOVS! Nu kas es par cilvēku, dakter? Pacelsim glāzes par sievietēm, pašu brīnišķīgāko un daudzveidīgāko dabas brīnumu!

Iedzersim par tiem, kas nosmaka gumijās un sakalta palagos!

Cilvēks ierodas šajā pasaulē no nekurienes un aiziet uz nekurieni. Tas ir pietiekams iemesls, lai starp diviem tik svarīgiem notikumiem mēs šeit sanāktu un iedzertu.