Apsveikumi

Ziemassvētki nāca aši, Piedzērāmies visi braši; Piparkūkas noēdām, Un vēl rūķi noskuvām!

Pār debess velves loku sāk baltu prieku bērt. Es zinu – Dieva roka dod mīlestību dzert…. Ir Tava daļa dota, ir Tavās rokās viss, Tas labais, kas vēl priekšā, kas vēl nav noticis.

Lai Tavā vārda dienā, Tev prieku dāvā viss: Lai draugi atnes ziedus Un sauli debesīs.

Vēlu Tev mīlēt to,ko ir vērts mīlēt, Aizmirst to,ko nav vērts atcerēties. Gūt atelpu steigas brīdī, Uzcelt sētu starp sevi un raizēm!

Uz vadiem sēž divi putniņi. Uzpūš stiprs vējš, vadi saskaras, putniņi sabučojas. Pacelsim glāzes par vētrainu mīlestību!

Draugs - vārds nozīmē tik daudz necenties katru, kas blakus, tā saukt.

Kā es Tevi gribētu iepriecināt un aizsūtīt Tev kautko skaistu, gudru, seksīgu un mīļu…….. taču diemžēl nevaru sevi dabūt iekšā telefonā!

Es zvanu-tu necel Es gaidu-tu nenāc… Paldies, ka ļāvi man domāt, ka mēs būsim kopā Paldies, ka teici, ka mīli mani Paldies, ka iemīlēju tevi Paldies, par pastaigu jauko Paldies, ka atkal jau raudu Paldies, nu zinu cik asaras sāļas Zinu, ka mīlēt nozīmē ciest Paldies tev liels…..

Balsij vajadzīgs klusums, lai to dzirdētu.Klusumam vajadzīga balss, lai tas varētu runāt. Un tie sadziedājās, lai piedzimtu DZIESMA.

Lai kas arī dzīvē negadītos, nebeidz cerēt un cīnīties ar grūtībām, jo tikai drosmīgajiem pieder pasaule!

Tu atvēri durvis uz manu sirdi. Man nebij ne jausmas ka tādas ir, nedz kur tās tieši atrodas. Tas, ka nevaru iemigt, man ir grūti koncentrēties, ka dažbrīd sēžu nekustīgi minūtēm ilgi un domāju tik par tevi, nav pat tas galvenais. Tas, ka man trīc rokas, manas domas dodas ceļojumā, mans skatien noskaidrojas un nerimstošs smaids pilda manu seju, tā ir laimes sajūta. Domās mana rokas glāsta ķermeni, kuru tās vēl nepazīst. Domās manas lūpas skūpsta muti, kuras garša tām vēl ir sveša. Domās manas acis lūkojās divās citās, kas atspīd kā zvaigznes. Tu tikko esi atvēris

Mirkli paskatīsimies Viens otram acīs, Un – kaut nebūs ne čuksta, mēs viens otram kaut ko būsim sacījuši – dvēseles bez vārdiem pukst.

Zaķīts zilus dūmus pūta, Sveicienus no manis sūta; Cieni olas tā kā nākas, Jo no olām dzīve sākas!

Es nezinu - vai esmu gatava mīlēt, Tik nojausma dziļi man saka, ka jā. Es nezinu - vai esmu gatava piedot, Tik rimstošās sāpes klusi saka, ka jā. Es nezinu - vai esmu gatava dzīvot... ....bet es taču domāju, tātad...jā.

Ikreiz man sapnī pagadās Tumšsārtas ķiršogas.. Tu saki - tās būšot asaras... Bet man šķiet, tie skūpsti, Kas lūpās mums aizmirsās, Pirms nogurums aizslēdza tās....

Tas cilvēks,kuru tu mīli manī,protams ir labāks par mani,bet es neesmu tāda. Tomēr mīli vien un es pacentīšos kļūt labāka,nekā esmu!

Mans prieks, lai manī nepaliek, Lai neieslēdzas klusi. Lai viena daļa Tevī tiek, Kas ļoti gaidījusi…

Mātes vēstule. Sveiks dēliņ! Gribēju tikai Tev uzrakstīt dažas rindas, lai pateiktu, ka vēl esmu dzīva. Rakstu lēnām, jo zinu, ka tu neproti ātri lasīt. Tu nepazītu mūsu māju, kad pārbrauktu, jo mēs esam pārcēlušies. Tēvam ir jauns, ļoti labs darbs. Zem viņa tagad ir 5000 cilvēku. Viņš pļauj zāli kapos. Šī tik tiešām ir pasakaina vieta. Te ir pat veļas mazgājamā mašīna. Es gan nezinu, vai tā strādā, jo pagājušajā nedēļā ieliku mazgāties palagus un kopš tās reizes neesmu tos redzējusi. Runājot par mēteli, kuru tu gribēji, lai tev nosūtam, tēvocis Stenlijs teica, ja to sūtīsim pa pastu, tas kopā ar pogām būs pārāk smags, tādēļ mēs tās nogriezām un ielikām kabatās. Tavai māsai šorīt piedzima bērniņš. Es vēl nezinu, vai tas ir puika, vai meitene, tāpēc nevaru pateikt, vai tu esi onkulis vai tante. Pirms dažām dienām uzsprāga krāsns virtuvē. Mūs abus ar tēvu trieciens izsvieda ārā pa durvīm. Tā bija pirmā reize pēdējos desmit gados, kad bijām izgājuši kaut kur kopā. Pagājušonedēļ lija tikai divas reizes. Pirmo reizi triis dienas, pēc tam četras. Pirmdien bija tik stiprs vējš, ka mūsu cālis izdēja vienu un to pašu olu čeetras reizes. Vakar Džons nejauši ieslēdza mašīnā savas mašīnas atslēgas. Mēs pa īstam satraucāmies, jo, lai dabūtu mani un tavu tēvu laukā, bija vajadzīgas divas stundas. Onkulis Teds pagājušonedēļ iekrita viskija mucā. Daži vīri mēģināja viņju izvilkt laukā, bet viņš pretojās un noslīka. Mēs viņu kremējām, un viņš dega trīs dienas. Kā redzi, īpaši daudz jaunumu nav, nekas sevišķs nav noticis. Tava mīlošā māte p.s. Gribēju Tev nosūtīt kādu naudiņu, bet biju jau aizlīmējusi aploksni.

Pievērst uzmanību sievai viņam šķita aplami, tāpat kā dzīties pakaļ ceptam medījumam.

Tā diena ir klāt, kad mīlestība nāk! Tā nepametīs jūs, tā samīļos jūs!