Apsveikumi

Logā zīmēju- Baltas rozes, Lai tās Tev uzzied Kā balti sapņi, Kuros lemts paslēpties, Kad skumji kļūst. Logā zīmēju- Varavīksnes tiltu, Pa kuru pakāpties, Lai vērotu spožākās zvaigznes. Logā zīmēju- Do, re, mi, Lai pa notīm vari, Izdziedāt mirkļus no pavasara. Logā zīmēju- Saulespuķes, Lai tev katra diena Ir kā spoži saules stari. Logā zīmēju- Mākoņu smieklus, Lai tu arī vari, Smiet līdz ar mākoņiem. Logā zīmēju- Zilas debesis, Lai tās tev vienmēr ir blakus, Ikreiz, kad sapņosi.

Vēlu Tev piedzīvojumus ar labām beigām, cerību pilnus rītus, saldu miegu un līksmu pamošanos.

Cik labi ar Tevi var neizlikties, Es tikai ar Tevi gribu tikties, Es gribu, lai, tikai Tu manī skaties, Kad Tu manī skaties, es esmu patiess.

Gribas aizdegt sveces pretī Ziemassvētkiem, Lai pār staru laipu viegli atnākt tiem, Lai pār staru laipu baltas pārslas viz, Nesot zemei tuvāk klusās debesis.

Daži cilvēki radušies no pērtiķiem vēlāk nekā citi.

Mums katram ir dotas dažādas izvēles iespējas. Katra izvēle virza mūsu dzīvi tālāk un norāda, kurā virzienā varam augt un attīstīties - ja vien to vēlamies...

Man jānozog būs no tevis kaut kas…. Maziņš, tas dārgi tev nemaksās tas lielu laiku neaizskavēs tas ļaus man būt laimīgai, kaut uz mirkli, mazu……. Tu ļausi man to nozagt no tevis? Lūdzu ļauj man nozagt atkal, atkal tavu brīnišķīgos skūpstus no tevis!

Nepadodies tautu meita, Vīru svētkus svinēdama. Sit tautieša olas pušu, Lai plīst čaula brakšķēdama.

Visapkārt klusums! Klusums, kas ieskauj mani, kad neesi blakus! Vai nedzirdi manus vārdus? Vai nejūti manas skumjas? Sirds ir tik tukša… Kāpēc tu neesi man blakus?

Lai Jums Jaunais gads ar spaini, Atnes visam gadam LAIMI!

Man ir tas, ko var slīcināt un tas, ko var glābt, man ir tas, ko var mīlēt un tas, ko var krāpt, man ir tas, ko var glaudīt un tas, ko var pērt. Man ir viss, jo man esi tu.

Zaķiem šodien darba diena, jāstiepj olas 101. Tās tiks krāsotas un sistas, tā kā bālēs ciema vistas!

Ciema meitas solījās Jāņu nakti negulēti. Es aizgāju, es atradu: Guļ kā siļķes muciņā.

Sirds krūtīs klusi saka vārdus šos: Tik mīlestība dzīvi apskaidros. Jel turiet svētu atziņu šo vienu, Un atcerieties to ikkatru mīļu dienu.

Nobira eņģelim prieka asara Kā balta pērlīte sniegā Un cilvēks pavisam klusītiņām Ir noticējis brīnumam.

…Baltais vīriņš, baltā rītā… …baltas kurpes kājas auj… …dvēsele kā bārda balta… …miesā tērpta gaiši stalta… …paskaties ? tas blakus tev… …dzīve nav tik melna, salta… …dzīve balta…TICI SEV!

Franču seksu,sibīrijas veselību,čigānu jautrību, Eiropas algu! Ja tev ir šīs četras lietas, tad tu līdz mūža galam būsi laimīgs!

Es nopinu ganīdama Debestiņu vainadziņu. Nu ap mani bites dūca, Nu ap mani tautu dēls.

Cik savādi, būt kopā divatā un noreibt tikai no tā ,ka tavas lūpas tuvumā.

Par daudziem dzīves skaistākajiem mirkļiem mēs uzzinām tikai no aculiecinieku stāstiem.