Apsveikumi

Pacelsim glāzes par to, lai mums uzbruktu daudz daudz naudas un mēs nespētu no tās atkauties!

Klusi lietus raud, par to, Kas aizgājis un atpakaļ Vairs neatnāks nekad… Par to, kas laimei bija līdzīgs, Par to, ko vēlreiz gribas piedzīvot… Klusi lietus raud Par to, ka bijām mēs, Bet tagad esi tu un esmu es…

Salavecim četri vaigi, Divi sārti, divi baigi. Diviem sārtums metas iekšā, Diviem apakšbikses priekšā!

Laime ir sirdi pret sirdi dot, Sev prieku cita priekā iemantot, Sajust, ka pasaulē šajā esi vajadzīgs...

Lai Jaunā gadā ikviena Ir tikai laimes diena!

Tevi mīlu.... Es,kā dzīvi. Mana dzīve..... Esi Tu. Gaismu..... Ienesi man sirdī. Mieru - dvēselē. Tu man esi ... Saules stariņš, Ziemas aukstumā. Un kā.... Vēsais avot` ūdens, Vasar`s karstumā.

Lai gadi rit, tā tam ir jābūt Un lai par tiem nekad nav žēl. Tik jautru prātu, sauli sirdī Un daudzus skaistus gadus vēl.

Salavecis pauri kasa Dāvanas pa zemi lasa Tālāk tikt nevarēja Viņa briedis avarēja!

Visvieglāk atrast vieglas dzīves draudzeni.

Un tūlīt noticēšu, tā oglīte jau krūtīs gail, un tad no visa, ko es spēšu, man dažu brīdi būs pat bail.

Paliec, māt, smaidā, Paliec, māt, glāstā, Paliec jaukajā bērnības stāstā…

Ir smagums baiss, kad putnu dziesmu rītā Nāk pavasaris zaļu prieku sēt, Jo sirds kā zaķu nomizota ābelīte, Vairs nesadzīst un nespēj uzziedēt.............

Lai Tev nekad nepietrūkst darāma darba, lai nepietrūkst iespēju, draugu tuvuma, mīlestības un sirdsmiera. Skaties nākotnē ar cerību, drosmi un apņēmību, ar sparu un līksmu prātu. Jo šīs lietas, no kurām var veidot dzīvi, kādu patiešām ir vērts dzīvot.

Ja tu redzi tumšā naktī Vienu mazu zvaigznīti, Atceries, tā esmu es - Tava mīļā meitiņa.

Viss prasa spēku. Neizsmel sevi līdz galam Paglabā graudiņu gaismas, Gan kādreiz noderēs salā.

Es mīlēju tevi, bet tu mani nē. Es sapņoju par tevi, bet tu par mani nē. Es gaidīju tevi, bet tu mani nē. Es sāku raudāt, bet tu teici nē. Es gribēju aiziet, bet tu teici nē. Es jautāju kāpēc nē, bet tu atbildēji. Mīla ir skaista, bet tā nav tevis vērta. Es nemīlu tevi, bet gan dievinu. Es nesapņoju par tevi, bet gan nevaru aizmigt, domājot par tevi!

Visapkārt klusums! Klusums, kas ieskauj mani, kad neesi blakus! Vai nedzirdi manus vārdus? Vai nejūti manas skumjas? Sirds ir tik tukša… Kāpēc tu neesi man blakus?

Tu man... Tava āda kā zīds. Tavas domas kā mīts. Tavā sejā mirdz rīts, Kurš pienācis negaidīts. Tavas acis tik skaistas. Zaļgani zili tās laistās. Tās manī tā raugās, Ka sirds mana stājas. Tava balss ir tik maiga. Tā manī atskan tik liega. Tavi mati tik brīvi. Tie sapinuši manu dzīvi. Tu visā esi mans prieks. Es vienmēr būšu parādnieks. Es nekad Tev nespēšu dot to, Ko dev man kā sevi vienīgo.

Lai vienmēr dvēsele Tava... kā brīnumsvecīte zied... lai ziedus, zvaigznes un sapņus... tu savāktu vienuviet...

Vai tādēļ jānoskumst,ka dzīve ātri mainās, Ka mirkļi irst un solījumi gaist.- Tu vari noskatīties vienmēr jaunās ainās Un jaunos strautos sapņu kuģus laist!