Apsveikumi

Lai iepazītu tauriņus, nākas paciest pāris kāpurus! Tāda ir tā cena par to, kas mūs gaida priekšā! :)

Tik bieži tagad domāju par Tevi Un pārmetums man vienmēr līdzi ies, Ja vairāk mīlētu mēs paši sevi, Tad laikam nevarētu izšķirties!

Mīlestība - egoisms divatā...

Kad vēji vakardziesmu čukst, Un tālē zvaigznes mirdz, Tad atceries, ka kaut kur pukst Tev mīļa drauga sirds.

Ne kopīgu sapņu, Ne kopīgu bērnu, Tikai mazdrusciņ maiguma pērnā, Viena šļakata pekles sēra Tev uz vaiga un man uz vaiga..

Lai Jums Jaunais gads ar spaini, Atnes visam gadam LAIMI!

un, jā, reizēm vajag kaut ko mīļu sirdij tuvu patiesu maigu pieskārienu cīruļa dziesmu uguns liesmu zaļu zālīti un pūku liegu kas matos ieķeras un priecājas par nieku kas liek pasmaidīt un mīlēt saules rietu reizēm vajag lai mēs ietu tālāk triektu reizēm vajag apstāties ieklausīties izbaudīt katru nieku Cilvēks ir radits laimei-tāpat kā putns lidojumam…

Neskaties uz sārtiem ziediem, Tie tev ātri novītīs. Glabā īsto drauga sirdi, Tā tev mūžam nezudīs.

Neapskaud to, kas augsti kāpj! Zemu krītot, tam ļoti sāp. Neapskaud to, ko slavē vien - bieži viņš slavai nopakaļ skrien.

Tu aizej projām. Istabā būs klusāk. Varbūt reiz cita manā vietā būs. Bet cik grūti jaunu mīlu uzsākt, Ja vecā paliek, ja tā nesarūs!

Mana adrese:Cerību rajons Svētlaimes iela Numurs-Es Dzīvoklis-Tu Indeks-ES TEVI MĪLU!

Ko, lai Tev saka, Vai tik Tu neesi baigā kaka. Manu vāzi pret zemi trieci Un dakšiņu lieci, lieci….

Kā skaņa ieskanēšu ausī tavā, kā silta elpa matos ievīšos, un vairs nekad no lūpām savām, tu manu garšu nedabūsi nost. Kā ziemas rīts tev iespīdēšu acīs, kā ērkšķis smelgšu plaukstās tavējās, un, lai tu neaizmirstu, kas man sacīts - tev sirdī drebēšu kā asins lāss....

Laiks kaut ko pateica. Laiks kaut ko pieteica. Laiks kaut ko noliedza un tālāk iet gaidīdams. Dzirdēji? Tas taču bija tavs vārds.

Jānīts savu Līgu sēja Pie akmeņa sētiņā. Pats Jānītis tautās ies, Papardes ziedu lūkoties.

Viens mazs prieks, lai būtu katrai dienai! Viens skats, viens zieds, Viens Laimes stūrītis. Viens saules stariņš un mazliet debesis! Un, labs vārds, kas dzīvi dara skaistu.

Novēlu Tev, lai turpmāk katrs mēnesis būtu panākumu pilns, katra nedēļa ar veiksmi, katra stunda ar labu garastāvokli, katra minūte ir mīlestības pilna, lai katra sekunde ir izdzīvota pilnībā!

Salatēvs kam sirmums ūsās Stāv pie eglītes un knosās Gaida dziesmas, dejas, pantus aforismus, deklamantus.

Caur gadu daudzkrāsainiem toņiem , Cau laika steigas trakiem joņiem , Lai Tevī vienmēr plaukst kāds zieds Un esi Tu kā ziedošs krasts.

Es tevi mīlēju kā kādreiz gaišu dienu, Un naktī ticēju, ka saule plauks. Bet laiks spēj saraut katru pavedienu, Kas mūs vēl turēja kā sapnis jauks.