Romantiski apsveikumi
- Sākums
- Romantiski apsveikumi
- Lapa 17
Meklējiet mīļu un romatisku apsveikumu? Romantisks novēlējums ir lielisks veida kā iepriecināt mīļoto cilvēku un paust savas jūtas. Izvēlieties kādu no mūsu romantiskajiem pantiņiem.
Lēns sniegs, dzeļoši auksts gaiss, metāla garša mutē, elpot pilnu krūti nav iespējams… piestāj, noliecies atspiedies pret ceļiem, nokrīti ceļos, atgāz galvu, piever acis skrien cik ātri vari, tik un tā viņas mēteļa smarža joprojām ir jutama gaisā … Tu nevari apstiprināt viņas profilu draugos, Tu izdzēs visu sarakstes vēsturi kad esi to pārlasījis vismaz 3 reizes, Telefons no kura sazvanāties jau ir nomainīts ceturto reizi katram Jums, kontakti no SIM karšu mainīšanas jau nodiluši tā, ka jāieliek papīrītis starp bateriju lai tas strādātu, jāsaņemās jānopērk atsevišķs telefons, taču to paslēpt būs grūtāknekā SIM kartiņu… Jau 37 gadi nobumbulēti un pārāk vēlu ko mainīt, ne bērni ne radi nesapratīs da arī pašam nav skaidrs Piecelies kājās, atskaties atpakaļ, jā, Ŗīga atšķirībā no metrapolēm guļ. Un ir labi, ka tā, ejot var dzirdēt kā gurkst sniegs… Mājās šodien būs gaļas pankūkas, aukstas tās ir pat garšīgākas… Vairāk domā, kā nozagt laiku nakamajai tikšānās reiziei un mazāk Tevi uztrauc ko teikt par šo… Saproti, ka tas sāk palikt bīstami Tas beigsies. Tas ir skaidrs. Jautajums: “kad?” tas nav skaidrs. Kāpjot pa trepēm pārbaudi kabatas vai tajās nav kas lieks, kāds čeks no benzīntanka vai rekāmas vizītkarte no viesnīcas… kāds velns mani dīdija ko tādu paņemt?
Tu sēdi man blakus tik klusi
Un tavi čuksti kā mūzikas dusi.
Skatoties uz tevi atceros,
Par to no kā kādreiz baidījos.
Es vēlos par visu tev pateikties,
Bet nespēju pat izteikties.
Mūsu draudzība man dārga
Nevienam nedalāma.
Es jūtos tā kā cietumā
Ja neesmu tev tuvumā.
Aizmirst nespēju es visu,
Pat pirmo dienu, kad atklāju ka esi.
Vai ārprāts tas, kas stīvām acīm manī raugās
Un kaitinoši skaļi smej?
Nē, tā jau dvēsele ir tumsā,
Kas neprātīgos smieklos asras lej.
Tā raud, ka sapņu priekšskars norauts tika,
Kas īstenību sedz.
Un tagad tā tik zaimus
Un melus, viltu visur redz.
Nevienam nebūs redzēt,
Kas dvēslē dziļi kvēl,
Un tāpēc neprātīgi,
Tā tumsā smiesies vēl...