Romantiski apsveikumi
- Sākums
- Romantiski apsveikumi
- Lapa 18
Meklējiet mīļu un romatisku apsveikumu? Romantisks novēlējums ir lielisks veida kā iepriecināt mīļoto cilvēku un paust savas jūtas. Izvēlieties kādu no mūsu romantiskajiem pantiņiem.
Ja manaa dziivee notiek kautkas slikts – es zinu, kas mani sasmiidinaas! Ja manaa dziivee notiek kautkas labs – es zinu, kas ar mani daliisies priekos! Ja es kaadreiz jutos vientulja – es zinu, kam varu piezvaniit! Ja es kaadreiz juutos satraukta – es zinu, kas mani nomierinaas! Ir tik labi apzinaaties, ka man ir ne tikai puisis, bet veel vairaak – draugs! Kaads ar kuru varu parunaaties un uzklausiit! Vai gluzhi vienkaarshi paseedeet kopaa un kluseet! Kaads, kura plaukstu es varu sanjemt un kaads, kursh mani var apskaut un sasildiit! Pat tad, kad mees neesam kopaa – ir labi zinaat, ka Tu tomeer esi….manaas domaas… Un ir tik labi zinaat, ka arii Tu vienmeer domaa par mani!:*
Kliegt? Raudāt? Bēgt?
.. – Jā, šobrīd varbūt..
Bet tikai tāpēc,
Lai varu stiprāka kļūt..
Man asiņo sirds, lūpas deg..
Un dvēselē manā,
Kāds prieku vēl ved..
Par vēlu!!!!!!!!!!!
Nevajag!!! Es vairs negribu!!!!
Jo tas cilvēks, kuru tu pazini...
Tas, kuru tik ļoti sāpināji,
Vienkārši vairs nav! Viss!!!!!
Liec mani mierā!!
Es vairs nepadodos sāpēm,
Bet pārkāpju tām pāri..
Lai sadeg! Lai pazūd! Lai norimst!
..... Kliegt? Raudāt? Bēgt?
.. – NĒ!!! Nekad vairs..... :))
Uzdāvini man zilo debesjumu
Kad pirmā vakarzvaigzne spīd
Visās varavīksnes krāsās.
Kaut ikviena tā spētu manus sapņus piepildīt!
Ko vēlējos es aizmirst tobrīd
Es zinu, dzīvība ir mirklis īss
Vairs pati sevi nesajūtu
It kā es arī zvaigzne būtu,
Kas bezgalībā pazudīs.
Es lūkojos uz zvaigznēm,
Kas zemei dāvā maigu rasu
Un nemitīga es sev prasu,
Kad līdzīga es būšu tām.