Romantiski apsveikumi
- Sākums
- Romantiski apsveikumi
- Lapa 25
Meklējiet mīļu un romatisku apsveikumu? Romantisks novēlējums ir lielisks veida kā iepriecināt mīļoto cilvēku un paust savas jūtas. Izvēlieties kādu no mūsu romantiskajiem pantiņiem.
Mana dzīve nemaz nav viegla, tā nav priecīga un pilna ar dažādiem pavērsieniem, katru dienu man jācīnās par izdzīvošanu, katru dienu tā man ir grūta, tikai tu, tikai tu to spēj darīt gaisāku, blakus tev aizmirstas viss rūgtums raizes un nolemtības sajūta, es spēju smaidīt , pat priecāties par dzīvi, ka tā man kaut ko ir arī devusi, nevis tikai ņēmusi , es zinu, kādu dienu tu mani pametīsi, es zinu, ka tad es sabruksu un nelausu sev vairs nevienu mīlēt, varbūt vairs nekad, bet mūžam būšu pateicīgs par to, ka mani mīlēji, par to, ka tajos brīžos, kad biji man blakus, liki man justies laimīgam, kad biju blakus tev, tas bija kaut, kas pilnīgi atšķirīgs un savādāks no manas pārējās dzīves, tad, kad man vairs nebūs tevis es turpināšu eksistēt nevis dzīvot, bet ne jau tu būsi vainīga, kad sāpēs man tā liksies, bet es būšu vainīgs, jo nemācēju tevi noturēt, bet ja tev būs cits es jautāšu vai tu ar vinu esi laimīga? un ja atbildēsi piekrītoši, es klusējot ar lielām sāpēm sirsniņā pagriezīšos un došos projām, un, ja vēl kādreiz spēšu pasmaidīt tad tikai tāpēc, ka zināšu, ka esi laimīga. Ja tev kadreiz liksies, ka esi pamesta un pilnigi viena, tad atceries, ka viens, cik vien parasts cilveks var būt mūžam tevi mīlēs un nespēs tevi aizmirst, tad zini, ka mūžam būsi mileta, bet par mani, apsoli, ka par mani tad vairs nedomāsi, tas nekas, ka man ļoti sāpēs, es miršu, bet nedomā es dzīvošu tālāk un pārtikšu no tavas laimes, es redzēšu tavus bērnus, tevi, tavus soļus, smaidu, acis , redzēšu cik esi laimīga un manā sejā parādīsies smaids, tu mani aizmirsīsi, bet es Tevi nekad un, ja kritīsi es būšu blakām un nokeršu…
Kad domāju tad domāju par tevi
Kad sapņoju tad sapņoju par tevi
Kad gaidu tad gaidu tevi
Kad ceru tad tikai uz tevi...
Kā gribētos lūgt tev glāstu skūpstu
Un apskāvienu un trīs vārdus – es tevi mīlu....
Bet negūšu ne glāstu ne skūpstu
Ne apskāvienu ne trīs vārdus...
Jo tev esmu vienaldzīga..
Bet varbūt tomēr tu padosies manam vilinājumam un būsi mans?
Bet kad???
Un sadegs tie mūsu vārdi
Saulrieta karstajām liesmām,
Atstājot kokus bez elpas
Un putnus bez diesmām,
Sadegs lietus lāses
Degošā janvāra sniegā,
Pazudīs mūsu sapņi
Dziļajā uguns miegā,
Pamirs mūsu solījumi,
Lēkdami no mākoņmalas,
Kvēlajās liesmās atstās
Patiesības savas,
Virs liesmām pacels putni
Kvēlu Brīvību,
Un debesis man radīs
Pavisam jaunu Dzīvību!
Kopā esam mēs jau sen.
Abi laimīgi dzīvojam,
Bet dažreiz es Tevi ienīstu,
Un tajā pašā laikā es Tevi mīlu.
Kad es Tevi ienīstu,
Man Tev gribas teikt:
?viss ir beidzies,
Aizmirsti mani uz mūžiem!?
Bet taja pašā laikā
Es negribu palikt viena.
Viena bez Tavas mīlestības.
Zinu ka es esmu ļoti greizsirdīga,
Bet tur es neko padarīt nevaru...