Romantiski apsveikumi
- Sākums
- Romantiski apsveikumi
- Lapa 40
Meklējiet mīļu un romatisku apsveikumu? Romantisks novēlējums ir lielisks veida kā iepriecināt mīļoto cilvēku un paust savas jūtas. Izvēlieties kādu no mūsu romantiskajiem pantiņiem.
Kā vēlētos es būt kā vējš
Kā vējš, kam tevi apskaut ļauts
Es cieši tevi apskautu
Un ilgi projām nelaistu...
Kā vēletos es būt kā lietus...
Kā lietus, kam tevi skūpstīt ļauts
Tad lītu es vai diena ir vai nakts
Ar lietus lāsēm tevi skūpstītu...
Kā vēlētos es būt kā nakts...
Kā nakts kam tevi iemidzināt ļauts.
Pasaku par veju un par lietu šajā
Naktī es tev stāstītu...
Vai tiešām tas, ko vēlos ir par
Daudz?
Greizsirdība moka mani,
Meli Tevi galina mani.
Esmu es akla, tādu padarīji Tu mani.
Esmu es kā bez prāta,
Lidoju ik dienas debesīs.
Debesīs bez spārniem,
Bet kad pienāk mūsu strīds
Es krītu uz cietās zemes,
Un visi mani sapņi brūk.
Esmu Tavā varā.
Tu ar mani dari ko gribi,
Pat to ko es negribu,
Bet pateikt?Nē!?
Nav man spēkos.
Negribas man krist no jauna,
Negribu es sev jaunas brūces.
Gribu lidot debesīs kā putns,
Gribu būt vienmēr laimīga ar Tevi...
Es šorīt gāju satikties ar cilvēku Kurš mani kādu laiku bija ignorējis Es biju iemīlējusies viņā Bet viņš… viņš vienkārši mani sāpināja Tad es viņu gaidīju Lai varētu ar viņu izrunāties Bet viņš nenāca… un nenāca Tad es domāju, ka tās ir manas dzīves beigas Jo man vienkārši sāpēja Es sēdēju uz soliņa Un visapkārt bija klusums Bet pēkšņi atnāca viņš Cilvēks, kuru es mīlu un kurš mani ignorēja Mēs sākām sarunu Un runājām par visu, kas ir bijis Un nospriedām, ka būsim tikai draugi Labi draugi, kuri var izrunāties Kuri atbalstīs viens otru grūtos brīžos Protams man sāp, jo mēs esam tikai labi draugi Bet tomēr man ir labi, jo apzinos, ka man ir… … ir cilvēks ar kuru es varu izrunāties Cilvēks, kurš mani saprot un atbalsta Mana visdziļākā mīlestība un tuvākais draugs.