Romantiski apsveikumi
- Sākums
- Romantiski apsveikumi
- Lapa 6
Meklējiet mīļu un romatisku apsveikumu? Romantisks novēlējums ir lielisks veida kā iepriecināt mīļoto cilvēku un paust savas jūtas. Izvēlieties kādu no mūsu romantiskajiem pantiņiem.
Tagad es esmu iemīlējusies… Es to zinu, jo tas nav tā kā citreiz.. Kad man kāds iepatīkas, Tas ir uz īsu brīdi… Manas jūtas nekad nav bijušas tik spēcīgas… Šī pirmā mīlestība ir sāpīga, Jo man netiek sniegta pretmīla, Bet gan skarbi vārdi, Kurus dzirdot mana sirds sāk lūzt… Tas ir tik sāpīgi…. Bet tāda ir šī dzīve… Man saka, lai es aizmirstu pirmo mīlestību, Jo ta nekad nav izdevusies… Bet es to nespēju aizmirst, Jo es tiešām mīlu šo cilvēku.. Es esmu gatava uz visu, Lai tikai būtu ar viņu kopā, Lai varētu sajust viņa stalto augumu, Viņa saldas lūpas un redzēt viņa skaistās acis… Bet par to es varu tikai sapņot, Jo es zinu, ka viņam nepatīku.. Un viņš nevēlas ar mani neko uzsākt… Šī pirmā mīlestība ir tikai sāpju un ciešanu pilna…
Esmu iemīlējies Tevī, Bet kā, lai Tev to pasaka? Kā izteikt? Vai ar acu skatienu? Vai ar vārdiem? Vai ar skūpstu? Esmu neziņā - Ko lai dara? Es gribu Tevi redzēt, Es gribu Tevi sajust, Es gribu būt ar Tevi, Es gribu mīlēt Tevi. Šis dzejolis ir domāts Tev: Cerams, Tu to saproti. Ar vārdiem, ar burtiem Tev to gribu teikt. Visas Latvijas priekšā gribu Tev teikt: Es mīlu Tevi! Bet vai Tu sapratīsi, Vai sajutīsi? Mani māc šaubas, Bet mēģināt var. Viss vēl priekšā man un Tev. Mēs nonāksim paradīzē, Kur būsim brīvi Un visu mūžu pavadīsim kopā. Es gribu Tevi redzēt, Es gribu Tevi sajust, Es gribu būt ar Tevi, Es gribu mīlēt Tevi. Šis dzejolis jau beigsies, Bet vai Tu sajutīsi to? Vai būsim mēs kopā? Es gribu dzirdēt atbildi no Tevis. Saki: es Tevi miilu! Un sākums ir arī beigas.
Es mirstu... Es mirstu un mirst mana sirds,
Pat liekas ka irstu... Un sairst kas mīlošs un silts,
Tik silts kā tas kas starp Tevi un mani, un Tava mīlošā sirds
Tā sirds, kas sildīja mani, kad biju tik auksts kā nekurta pirts...
Tai pirtī bij` dūmi.. Tik dūmi.. Tik dūmi ne drusciņas silts..
Bet Tu, un Tavs siltums ko kūri man bija kā dzērājam spirts.