Romantiski apsveikumi
- Sākums
- Romantiski apsveikumi
- Lapa 5
Meklējiet mīļu un romatisku apsveikumu? Romantisks novēlējums ir lielisks veida kā iepriecināt mīļoto cilvēku un paust savas jūtas. Izvēlieties kādu no mūsu romantiskajiem pantiņiem.
es paņemšu pusi no sāpēm,kas tavā sirsniņā griež vēl es paņemšu rūpju nastu kas tavus plecus spiež vēl es smaidīšu katru rītu, kad acis atvērsi tu, kad ar pieskārienu, tik maigu, tu mani modinātu. vēl es pateikšu, cik ļoti mīlu, cik skumstu, kad tevis nav un, redzot tik mīļās acis, es smaidā atplaukšu jau. kluss maigums man piepilda sirdi, tik liels, ka pat nedaudz sāp. es vairs neteikšu nelaipnos vārdus, kuri pār lūpām grib kāpt, jo tikai vakar sapratu tieši, cik daudz man nozīmē tu. pie tevis turēšos cieši cieši, lai kur tu ar neietu. tevis dēļ varu pacelties augstu, kur labāk dzirdami baznīcu zvani. tevis dēļ varu nolaisties ellē, lai tikai tu mīlētu mani.
Ieklausies…. Ieklausies sirdī manā Tā pukst vienīgi Tev… Katru sekundi, katru brīdi, Lai arī cik tas labs vai slikts, Es dzīvoju tādēļ, lai būtu Tev blakus! Ieklausies un sadzirdi ko tā lūdz un saka, Tieši tādēļ, ka Tu esi, es smaidu… Tikai ar to, ka Tu esi, man pietiek! Bet visvairāk par visu Vēlos sajust Tevi sev blakus… Sajust Tavus pieskārienus, skūpstus, mīļumu… Es Tevi dievinu un tas vien jau ir daudz! Tev varētu dot visu, Bet diemžēl, man ir tikai sirds… Un tā jau pieder Tev! Es mīlu katru dienu, katru nakti, Jo es mīlu Tevi! Redzēt kā tu smaidi, Dzirdēt ko tu saki…. Pat ar to man pietiek, lai būtu laimīga! Man esi Tu, un neviens nemainīs to! Būt kopā ar Tevi, tas ir kā sapnī No kura nevaru un nevēlos pamosties…. Ar Tevi kopā ir tik labi… Tik nožēlojami labi….. Un man vairs neko nevajag…. Tikai Tavu smaidu……
Ja Tu zinātu cik ļoti man sāp,
Bet Tu to nekad neuzzināsi...
Negribu Tavās acīs pazemoties,
Atzīt, ka tu man kaut kas biji..
Es tevi ienīdu,
Un reizē – par tevi domāju.
Tā nebija mīlestība kā filmās,
Tas nebija romāns kā grāmatās,
Tas bija... Kaut kas vārdos neizsakāms,
Bet tad tas viss beidzās...
Un neviens no mums to nemēģinās mainīt,
Arī tad, ja starp mums kaut kas bija..