Romantiski apsveikumi
- Sākums
- Romantiski apsveikumi
- Lapa 81
Meklējiet mīļu un romatisku apsveikumu? Romantisks novēlējums ir lielisks veida kā iepriecināt mīļoto cilvēku un paust savas jūtas. Izvēlieties kādu no mūsu romantiskajiem pantiņiem.
Es gribu par daudz… Paklau, mīļum! Gribu daudz Tev teikt, Bet nevar vārdus sameklēt. Vienkārši atplest rokas, Un Tevi maigi apskaut. Gribu lūpas Tavas just, Just kā sirds Tava pukst. Gribu, lai Tu dzirdi Ko mana sirds Tavai čukst, Gribu Tevi pie sevis piespiest, Tevi skūpstīt un nemulst, Neklausīt, ko saka citi, Galvenais, lai mums būtu labi, Būtu labi vakari un rīti. Gribu Tikai Tev piederēt, Gribu būt mīlēta, Un gribu arī mīlēt. Nepieļaušu, lai ar mani spēlē, Un pati negrasos spēlēt. Gribu vēlos vakaros, Pie kamīna ar Tevi sildīties. Gribu skaistas vietas Tev rādīt, Ar Tevi prieku dalīt, Un bēdas prom no Tevis dzīt. Gribu Tevi izprast, Un vēlos, lai saproti mani. Es netaisos Tevi pamest, Ne tagad un nekad, Tevis dēļ es gribu, Visu pie malas mest. Gribu pa mīlas taku, Uz priekšu Tevi vest. Gribu rūpēties par tevi, Un lai rūpētos par mani. Vai par daudz es prasu? Gribu Tavas lūpas redzēt smaidu, Un acīs prieku. Nevis asaras un kaudzi bēdu, To uzskatu par grēku. Gribu mīlestību just, Un arī mīlēt. Lūdzu, nedusmo, Mēs satiksimies!
Es labprāt Tev dāvātu zaru sniegotu, Kas svētku gaidās zem baltuma lūst; Bet vai gan ilgāk par mirkli to varētu Es nosargāt tā, lai tas neizkūst? Es gribētu pasniegt Tev plaukstās ūdeni- Tam lūpās burbuļo veldzējošs strauts, Bet tecēs caur pirkstiem kā lapas caur rudeni, Un nebūs pat pilīti paturēt ļauts. Es labprāt Tev dzīvi, kad nesāp, iedotu Un spēku, kas dzīvo, ne ugunīs kvēl, Bet nespēju iedot un zinu, ka piedod Tu, Ja neesmu burve, par ko man ir žēl... Un tāpēc varu dot tikai pasauli, Kad sniegs paliek zaros un zemē urdz strauts. Vēl varu Tev vēlēt, lai dvēsele nesirmo, Jo tai būs jādzird, kad manējā sauks!
Logā zīmēju –
Baltas rozes,
Lai tās Tev uzzied
Kā balti sapņi,
Kuros lemts paslēpties,
Kad skumji kļūst.
Logā zīmēju –
Varavīksnes tiltu,
Pa kuru pakāpties,
Lai vērotu spožākās zvaigznes.
Logā zīmēju –
Do, re, mi,
Lai pa notīm vari,
Izdziedāt mirkļus no pavasara.
Logā zīmēju –
Saulespuķes,
Lai tev katra diena
Ir kā spoži saules stari.
Logā zīmēju –
Mākoņu smieklus,
Lai tu arī vari,
Smiet līdz ar mākoņiem.
Logā zīmēju –
Zilas debesis,
Lai tās tev vienmēr ir blakus,
Ikreiz, kad sapņosi.
Vēl viena diena No laimes mani šķir Katra diena man liedz ar tevi kopā būt kapēc šī dzīve ir tik sasodīta Pasaki man lūdzu kāpēc tā ir? Es sēžu vietā ko sauc par cietumu Es pamazām mirstu no sāpēm kas dur man sirdī Jo man pietrūkst tevis Pietrūkst tava smaida tavas vientuļās lūpas ko es labprāt skūpstītu Lūdzu nāc pie manis Un būsim kopā.
Šonakt zvaigznes dāvināšu,- Kas spīd pie debess zilajām, Mēness stariem ceļu klāšu, Pie tevis iešu klusiņām ... Šūpļa dziesmu dāvināšu,- Ko vēji dziedās tikai tev, Rožu ziedu saldo smaržu, Kas aiz laimes noreibt liek ... Skaistu sapni dāvināšu,- Mēs kurā būsim divi vien, Maigām rokām tevi skaušu, Lai mīla mūsu sirdis sien ...