Romantiski apsveikumi
- Sākums
- Romantiski apsveikumi
- Lapa 36
Meklējiet mīļu un romatisku apsveikumu? Romantisks novēlējums ir lielisks veida kā iepriecināt mīļoto cilvēku un paust savas jūtas. Izvēlieties kādu no mūsu romantiskajiem pantiņiem.
Lēns sniegs, dzeļoši auksts gaiss, metāla garša mutē, elpot pilnu krūti nav iespējams… piestāj, noliecies atspiedies pret ceļiem, nokrīti ceļos, atgāz galvu, piever acis skrien cik ātri vari, tik un tā viņas mēteļa smarža joprojām ir jutama gaisā … Tu nevari apstiprināt viņas profilu draugos, Tu izdzēs visu sarakstes vēsturi kad esi to pārlasījis vismaz 3 reizes, Telefons no kura sazvanāties jau ir nomainīts ceturto reizi katram Jums, kontakti no SIM karšu mainīšanas jau nodiluši tā, ka jāieliek papīrītis starp bateriju lai tas strādātu, jāsaņemās jānopērk atsevišķs telefons, taču to paslēpt būs grūtāknekā SIM kartiņu… Jau 37 gadi nobumbulēti un pārāk vēlu ko mainīt, ne bērni ne radi nesapratīs da arī pašam nav skaidrs Piecelies kājās, atskaties atpakaļ, jā, Ŗīga atšķirībā no metrapolēm guļ. Un ir labi, ka tā, ejot var dzirdēt kā gurkst sniegs… Mājās šodien būs gaļas pankūkas, aukstas tās ir pat garšīgākas… Vairāk domā, kā nozagt laiku nakamajai tikšānās reiziei un mazāk Tevi uztrauc ko teikt par šo… Saproti, ka tas sāk palikt bīstami Tas beigsies. Tas ir skaidrs. Jautajums: “kad?” tas nav skaidrs. Kāpjot pa trepēm pārbaudi kabatas vai tajās nav kas lieks, kāds čeks no benzīntanka vai rekāmas vizītkarte no viesnīcas… kāds velns mani dīdija ko tādu paņemt?
Tā skumst, kad Tevis nav līdzās Bet priecājas, kad Tevi sajūt tuvumā Tu esi kā krīto?a zvaigzne Kurai krītot es ievēlos vēlē?anos Tu esi kā sapnis Kur? atrodas ?ajā skarbajā realitātē un dziļi manā sirdī Un Tu esi tas, kuru nespēju izmest no prāta Jo Tu esi ieķēries manā Kā āķis, kuru nespēju izraut Un ?obrīd, kad rakstu ?īs rindas domāju par Tevi Kavējos tajā jaukajā dienā, ko pavadīju Tev blakus Diena, ko vairs nekad neatgriezt…. Visvairāk atceros Tavas acis, smaidu….. Tas bija kā sapnī Tik daudz saules un mīlestības Bet ?odien nav ne saules, ne Tevis Paliku tikai es un asara uz baltas papīra lapas……