Romantiski apsveikumi
- Sākums
- Romantiski apsveikumi
- Lapa 44
Meklējiet mīļu un romatisku apsveikumu? Romantisks novēlējums ir lielisks veida kā iepriecināt mīļoto cilvēku un paust savas jūtas. Izvēlieties kādu no mūsu romantiskajiem pantiņiem.
Piedod man, ka redzot Tevi
Un Tavu jauko smaidu,
Mana sirds pukst straujāk,
Un Tevī ieskatos es vairāk.
Grūti man no Tevis skatu novērst,
Grūti nenoglāstīt.
Grūti neraudzīties acīs Tavās,
Kas aizmirsties man liek.
Taču brīžiem nezinu es
Raudāt kā bērnam man vai smiet
Par likteņa šķēršļiem liktiem,
Ko nemūžam nenovēlu citiem.
Piedod man, ka nevaru
Piedod man, ka nespēju
Ķermeni un jūtas kontrolēt.
Piedod man, ka mīlu Tevi es!
Var vējš tevi aiznest...
Var lietus aizskalot...
Var putns aiznest...
Bet sirdī manā tu būsi mūžīgi
Kā vissiltākā saule
Vai skaistākā zvaigzne
Būsi te...
Tavu smaidu es atcereeos mūžam...
Un tavus pieskarienus jutiisu muuzam...
Tavi vārdi skanēs galvā mūžīgi...
Es varbūt esmu par jaunu
Par jaunu priekš sāpēm
Kuras ir likts man izciest...
Bet tavs smaids un vārdi
Sadziedē mani
Kā vissaldākās zāles...
Bet ja tomēr kādreiz vēlies
Būt tuvu klāt
Domā par mani...
Jo tev vieta manā sirdī būs mūžīgi...
Mīlēt ir grūti, Ciest tiek Tev daudz.. Saprast kas notiek, Tev īsti nav ļauts.. Sāp sirds.. Ja mīlestība šaubīga. Ir prieks.. Ja viss kārtībā! Es nezinu vai es mīlu- Tik mazliet to jūtu, Bet varbūt mana sirds Tik mani maldina. Es negribu mīlēt, Jo mazliet sāpina, Bet ir dienas, kad vēlos, Būt viņam tuvumā. Es viņu veēl kārtīgi – nepazīstu. Bet daudz ko par viņu zinu. Man viņa patīk un nepatīk daudz lietu, Bet gribu būt kopā un just mīļumu! Mani mūžā ir sāpinājuši, Negribu atkal to just, Tādēļ baidos mīlēt – viņu..
Naktīs kad laiks uz brīdi grib stāt Es gaidu kad Tu man piekļausies klāt Bet Tevis nav un nevar būt Sāpes nekur nepazūd Kaut es spētu izlikties Ka Tu esi jau prom no prāta un sirds Dievs, ja zini kā to spēt, iemāci kā nemīlēt Zini pie sirds, ka dvēselē dur Zinu, ka Tu esi kaut kur Kaut kur tepat, aiz sienas, aiz rūts Visur kur reiz jau ir būts Kaut es spētu izlikties Ka Tu esi jau prom no prāta un sirds Dievs, ja zini kā to spēt, iemāci kā nemīlēt Kādreiz jau es zināšu kā durvis aiz sevis vērt ciet Tikai nelūdz man, tikai neliedz man Man vienai iet Kaut es spētu izlikties Ka Tu esi jau prom no prāta un sirds Dievs, ja zini kā to spēt, iemāci kā nemīlēt Kaut es spētu izlikties Ka Tu esi jau prom no prāta un sirds Dievs, ja zini kā to spēt, iemāci kā nemīlēt kā nemīlēt kā nemīlēt