Romantiski apsveikumi
- Sākums
- Romantiski apsveikumi
- Lapa 51
Meklējiet mīļu un romatisku apsveikumu? Romantisks novēlējums ir lielisks veida kā iepriecināt mīļoto cilvēku un paust savas jūtas. Izvēlieties kādu no mūsu romantiskajiem pantiņiem.
Saule rasu noskūpstīja
Pašā rīta agrumā
Pērļu pērles izbārstīja
Vasariņas viducītī
Pati gāja starodama
Visu apkārt mainīdama
Ziedu ziedus plaucēdama
Mīlestību izsēdama
Iemeta tev dvēselītē
Gaismas pilnu kamoliņu
Lai tas rit un tinas droši
Cauri visai pasaulītei
Lai tas gaismo tumšās takas
Vēju vējos skanēt liek
Dzīvesprieka melodiju
Sirds lai vienmēr dzirdēt var.
Gribētu būt sapnis,
Lai tikai visu nakti,
Būtu kopā ar tevi.
Nespēju aizmirst to smaidu,
Ko tu man devi.
Neticēju enģeļiem,
Pirms nesatiku tevi.
No sirds tevi mīlu,
Redzi, dēļ tevis ceļos krītu.
Mīlu tavu smaidu,
Mīlu tavu skatienu,
Mīlu tavu pieskārienu,
Tu mani mīli, es zinu,
Katru mīļu brīdi to pieminu.
Naktī neaizmirsti par sapnīti,
Un lūdzu,
Sapnītī neaizmirsti par mani.
Lai arī kur tu būtu,
Lai arī ko tu darītu,
Zini, es tevi mīlu ļoti,
Ceru ka tu to saproti
Mīlestība kā stīga- sākas sirdī, ietiecas debesīs. Skrien garām vēja pirksti un uzspēlē sonāti, uzspīd velīnā rudens saule un notis izskan kā skūpsti. Es tikai nesen sapratu, ka arī starp manu un tevi ir stīga. Kad sapņos dzirdu Mazo naktsmūziku, to izpilda tavas mīlestības pilnās sirds, tavas mīlestības pilnās elpas simfoniskais orķestris. Kad eju pa ielu, tavas mīlestības pilnās domas riņķo ap mani kā naktstauriņi un gaiss tā dīvaini žūžo. Mīlestība vienmēr ir stīga. No sirds uz sirdi. No vientulības uz pasauli. No dvēseles tumsas uz dievišķo gaismu. Vienīgi mīlestība dara dzīvu!
Ieklausies…. Ieklausies sirdī manā Tā pukst vienīgi Tev… Katru sekundi, katru brīdi, Lai arī cik tas labs vai slikts, Es dzīvoju tādēļ, lai būtu Tev blakus! Ieklausies un sadzirdi ko tā lūdz un saka, Tieši tādēļ, ka Tu esi, es smaidu… Tikai ar to, ka Tu esi, man pietiek! Bet visvairāk par visu Vēlos sajust Tevi sev blakus… Sajust Tavus pieskārienus, skūpstus, mīļumu… Es Tevi dievinu un tas vien jau ir daudz! Tev varētu dot visu, Bet diemžēl, man ir tikai sirds… Un tā jau pieder Tev! Man patīk katra diena, katra nakts, Jo man patīc Tu! Redzēt kā tu smaidi, Dzirdēt ko tu saki…. Pat ar to man pietiek, lai būtu laimīga! Man esi Tu, un neviens nemainīs to! Būt kopā ar Tevi, tas ir kā sapnī No kura nevaru un nevēlos pamosties…. Ar Tevi kopā ir tik labi… Tik nožēlojami labi….. Un man vairs neko nevajag…. Tikai Tavu smaidu……