Romantiski apsveikumi
- Sākums
- Romantiski apsveikumi
- Lapa 71
Meklējiet mīļu un romatisku apsveikumu? Romantisks novēlējums ir lielisks veida kā iepriecināt mīļoto cilvēku un paust savas jūtas. Izvēlieties kādu no mūsu romantiskajiem pantiņiem.
Gribu Tevi aizmirst, jo zinu Ka tā būtu vislabāk, Bet kā, lai Tevi aizmirstu? Kā, lai aizmirstu, ja gribētu, Lai ausīs skan Tavi vārdi? Ja gribu sajust Tavu smaržu? Ja gribu Tevi izjust? Izjust Tevi visu… Tāpāt kā tonakt… Kāpēc viss ir ideāli uz tik īsu brīdi? Es ienīstu sevi, jo gribu es Tevi…… Es ienīstu Tevi, jo Tu laikam negribi mani…. Kāpēc Tev pret mani nav jūtas, tāpat ka man pret Tevi? Bet varbūt ir??? Kāpēc tagad skan tā dziesma, Kura tik ļoti man atgādina naktis, ko pavadijām kopā? Kāpēc tieši tagad, kad man ir tik slikti? Kāpēc vispār bija tik labi – gan Tev, gan man? Ja neko pret mani nejūti, kāpēc biji tik laimīgs ar mani? Bet varbūt viss atkal bija meli???….. Nēesi iedomājies, ka mēs esam radīti viens otram? Tad padomā… Visu jau var mainīt un pagātnes nepiepildītos sapņus un cerības ietvert tagadnes sapņos! Katrs meklē to, ko pazaudējis – es meklēju mūsu mīlestību…. Manai sirdij tagad ir tik auksti, jo Tu esi pie citas… Bet tik un tā es ilgojos un gribu tikai Tevi… Tev dotu visu, bet man ir tikai sirds… Vai ar to Tev nepietiek?
Es skatos Tavās acīs, un redzu maigumu. Es klausos Tavos vārdos, un jūtu siltumu Es jūtu Tavu tuvumu, un maigi silto elpu. Es jūtu Tavu miesu, kas maigi pieskārusies man Kad Tevis nav man blakus, es dzīvot nespēju. Ik, katru mīļu brīdi, par Tevi domāju. Es gribu sajust Tavas lūpas, kas maigi skūpstīt māk. Sev tuvumā ik brīdi, kad sirdī tukšums nāk. Cik loti Tu man patīc, nav vārdiem izsakāms, to tiešām var tik sajust, ja sirdī ieskatās. Ja vien es spētu… Ja vien es spētu pārvarēt šīs bailes, Vai tiešam arī turpmāk, Viss varēs būt tik skaisti. Vai tiešam ari turpmāk, Mēs spēsim radīt kaisli? Es ceru… Es ceru un mīlu šo cerību… Tavus skūpstus maigos, Un apskāvienus jaukos. To saku es No sirds, kas ir tik šķīsta Kā mazulīša asaras! Uz atvadām, Tev sveiciens maigs, Kas, nāk no manas sirds kā tvaiks. Uz drīzu tikšanos viņš teic, Un jauku skūpstu iedot steidz!:*