Vārda dienas 26. jūnijā

26. jūnijā vārda dienu svin:

Ausma

Pirmais tips. Mužīgās sievišķības paraugs. Māk cilvēkiem palīdzēt jebkurā situācijā, jo zina, ka labie darbi atmaksājas. Ir nenogurdināma mīlestībā un uzticībā. Harmoniska un skaidra. Prot pakārtot dzīvi sev, neieslīgst ikdienībā, neļauj uzmākties žēlumam vai nepanesamam naidam. Ausma uzbur ilūziju žogu arī tad, ja neslavas cēlāji vai neģēļi grib izārdīt viņas viengabalaino izjūtu kompleksu. Viņa instinktīvi nojauš, kad pretī nāk cilvēks ar tīriem nodomiem, kad viltnieks ar glaimiem vai pārgudri liekulīgiem priekšlikumiem. Otrais tips (ap 10%). Šai Ausmai nāk līdzi pašpārliecinātības un uzpūtības tieksme. Kašķīgums atbaida. Tad grūti rast kontaktu.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Ausma ir 2458 cilvēkiem. Popularitātes ziņā vārds Ausma ir 224. vietā.

Inguna

Pirmais tips. Jutekliski sarežģīta būtne - un brīžiem viņai uzmācas arī mazdūšība. Vēlāk gan nāk gaišs izlīdzinājums un viņa meklē glābiņu kādā nopietnā misijā. Otrais tips. Praktiķe, diplomāte, analītiķe, ar savu rīcību izraisa citos cieņu un apbrīnu.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Inguna ir 1540 cilvēkiem. Popularitātes ziņā vārds Inguna ir 314. vietā.

Ingūna

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Ingūna ir 798 cilvēkiem. Popularitātes ziņā vārds Ingūna ir 465. vietā.

Inguns

Drosme un riskēttieksme Ingunu iesviež visdažādākajās situācijās.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Inguns ir 13 cilvēkiem.

Ausmis

Viņš lielākoties noguļ lielo izdevību. Tāpēc ar ausmas iestāšanos rītā tam nav nekāda sakara. Samākslots vārds, un vārda nesējs vēlāk tikai pukosies par vecāku fantāzijas nabadzību.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Ausmis ir 3 cilvēkiem.

Paplašinātajā vārda dienu kalendārā iekļautie vārdi

< Maijs

Jūnijs 2024

Jūlijs>