Vārda dienas 18. oktobrī

18. oktobrī vārda dienu svin:

Rolands

Pirmais tips. Nav vienaldzīgs pret varu un naudu. Rolandam eksistē tikai tas, ko viņš pats izdomā un saož. Jūt un dzird to, ko citi vēl nav pat iedomājušies. Attiecībās ar cilvēkiem vienkāršs un tiešs. Dzīvi bauda, nevis tikai "dekorē iekštelpas". Medī labas paziņas un studē cilvēku vājības. Respektē autoritātes. Ir situācijas noteicējs. Otrais tips. Dziednieks, ekstrasenss ar pārcilvēcisku gribasspēku. Māk domas uztvert, pārraidīt un dīvaini atminēt otra cilvēka sāpi. Trešais tips. Pavisam ikdienišķs un reāls praktiķis. Aukstasinīgi veic katru uzlikto pienākumu un pedantiski kārto darījumus.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Rolands ir 4199 cilvēkiem. Popularitātes ziņā vārds Rolands ir 126. vietā.

Rolanda

Viņa jūt bērnišķīgas bailes no īstenības. Tāpēc izvairās no konfliktiem, ieraujas sevī. Spilgti izteikts brīvības instinkts. Tāpēc Rolanda bieži "izbrāķē" savus pielūdzējus.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Rolanda ir 20 cilvēkiem.

Ronalds

Glums un atsperīgs, veikls un iecirtīgs. Ar viņu draudzēties ieteicams patstāvīga rakstura cilvēkiem.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Ronalds ir 958 cilvēkiem. Popularitātes ziņā vārds Ronalds ir 421. vietā.

Erlends

Iznesība, apburoša laipnība, prasme vienā mirklī iekarot katru sirdi ierindo Erlendu veiksminieku kārtā. Viņš ļaujas tradīcijām un pārbaudītiem variantiem. Atzīst sievietēs pirmatnējo pamatinstinktu, tāpēc necenšas meklēt ideālu sievieti, jo tad garlaicība neizbēgama.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Erlends ir 116 cilvēkiem.

Lūkass

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Lūkass ir 745 cilvēkiem. Popularitātes ziņā vārds Lūkass ir 482. vietā.

Paplašinātajā vārda dienu kalendārā iekļautie vārdi