Vārda dienas 23. maijā

23. maijā vārda dienu svin:

Leontīne

Slīpētas dabas radījums, lai gan bieži ar nīgruma zīmogu, jo nevar saprast, ka dzīvē nākas dažkārt vilties. Leontīnei ir raksturīga atī nevērības izteiksme. Jo viņai allaž šķiet par maz apkārtējo uzmanības pierādījumu.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Leontīne ir 216 cilvēkiem.

Leokādija

Atvaira prāta balsi un liekas iekšā saputotajā ūdenī. Lai tikai būtu pārmaiņas!

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Leokādija ir 141 cilvēkiem.

Lonija

Ar plašu vērienu apveltīta sieviete. Intuitīvi zina, kas briest patlaban un kas būtu darāms labklājības veicināšanai. Nevienai Lonijai nekas nav par grūtu. Viņa prot arī piedot kādreiz nepatiesi teiktu vārdu vai rīcību, ja cilvēks to laika gaitā pats ir sapratis. Lonija varētu būt arī Lilioma karuseļa īpašniece, kas ne tikai ar kliņģeriem un Šampanieti ievilina jebkuru - baņķieri, mākslinieku vai Saeimas deputātu. Ir valdzinoša dāma sabiedrībā. Zina lietu patieso nākotnes vērtību. Nedzīvo tikai vienai dienai.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Lonija ir 240 cilvēkiem.

Ligija

Sarežģītā rakstura dēļ pati sev uzceļ neizpratnes valni. Tāpēc var palikt vientuļa. Dzīves gudrība Ligijai palīdz iedraudzēties ar cilvēkiem, kas vēlāk viņu virza pa karjeras kāpnēm. Nekad neveidos atklātības atmosfēru ap sevi. Jo īsti neteiks, ko domā. Ligijai parasti palīdz izvirzīties pati situācija.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Ligija ir 154 cilvēkiem.

Paplašinātajā vārda dienu kalendārā iekļautie vārdi