Vārda dienas 26. maijā

26. maijā vārda dienu svin:

Edvards

Praktiķis, bet bez Eduardam raksturīgā vētrainā parādību tvēruma. Visu pārbauda, mazāk tic intuīcijai. Taču uz viņu var droši paļauties, jo Edvards ciena precizitāti. Dažkārt ilgi meklē savu dzīves ideālu - sievieti.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Edvards ir 2215 cilvēkiem. Popularitātes ziņā vārds Edvards ir 244. vietā.

Edvarts

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Edvarts ir 106 cilvēkiem.

Eduards

Vīrišķīgs, stipras dabas cilveks ar labu humora izjūtu; necieš iebildumus un skaļas sentences. Visu dara pats, tomēr pārbauda un komandē arī citus. Kaut arī pieder pie fantazētāju cilts, praktiski prot uzbūvēt itin visu jebkurā jomā. Nepadodas tukšiem vilinājumiem un ilūzijām. Arī teatralitāte Eduardam ir tuva, jo fantāzija gāžas kā Niagāras ūdenskritums.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Eduards ir 5915 cilvēkiem. Popularitātes ziņā vārds Eduards ir 81. vietā.

Varis

Lepnums un paļāvība saviem spēkiem liedz reizēm līdz galam iepazīt dzīves sarežģītību. Tāpēc viņš vairāk filozofē, mazāk pats prot atrisināt saritinātos konflikta mezglus. Varim parasti laimējas dzīvē satikt veiklas dāmas, kuras kļūst par viņa darbības programmas virzītājām. Aiz Šo dāmu mugurām Varis gūst pamatu, pat spēju valdīt. Varim dažkārt ir grūti izšķirties - iet pa Šauro patiesības taciņu vai mesties avantūrā, nedomājot ne par ko.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Varis ir 321 cilvēkiem.

Paplašinātajā vārda dienu kalendārā iekļautie vārdi