Vārda dienas 27. maijā

27. maijā vārda dienu svin:

Dzidra

Pirmais tips. Lietišķa, darbīga, ar diplomātiskiem gājieniem viņa līdzina ceļu uz labāku sabiedrību. Viņai patīk valdīt un redzēt savas ietekmes sfēras palielināšanos. Dzidra nesaiesies ar nelgām vai gļēviem vīriešiem. Otrais tips. Maigi pakļāvīga, romantisku sapņu ieaijāta, vairāk meklē skaisto, mazāk praktisko. Viņai arī laulībā ir dīvaini atplūdi un uzplūdi - paisums un bēgums. Dzidrām kopējais - tā ir mīlestība uz dzīvi, vēlēšanās labot un veidot. Kaut arī bieži viņas paliek pie sasistas siles. Tumšas, sūras dienas prot atvairīt ar izdomu un cerību, ka labi vien būs.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Dzidra ir 2034 cilvēkiem. Popularitātes ziņā vārds Dzidra ir 261. vietā.

Gunita

Darbīga, simpātiska, profesijā sasniedz atzīstamus rezultātus. Necenšas virieti «izdomāt», bet izvēlas to, kurš var būt atbalsts un veikls dzīves pavediena risinātājs. Viltība palīdz viņai izsprukt no situācijām, kas radītu neērtības. Vēlas, lai par viņu būtu labvēlīgs uzskats. Necieš konfliktus, tāpēc turas pie diplomātijas principiem: nesaki otram to, ko vēlāk tev var atspēlēt kā atriebības bumerangu.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Gunita ir 2160 cilvēkiem. Popularitātes ziņā vārds Gunita ir 251. vietā.

Loreta

Valdzina ar savu jūtu strāvojuma apslēptību. Rotaļīguma apvienojums ar neatkarības saglabāšanas tieksmi veido Loretas sievišķīgās dabas burvību.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Loreta ir 1243 cilvēkiem. Popularitātes ziņā vārds Loreta ir 363. vietā.

Dzidris

Atzīst komfortu, labprāt apmeklē ķīniešu restorānu, alkst popularitātes.

Pēc PMLP datiem* Latvijā vārds Dzidris ir 20 cilvēkiem.

Paplašinātajā vārda dienu kalendārā iekļautie vārdi